Job Offers in Tirana, Profession Operator per Turizm Dentar , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 21/11/2023 14:10 Post ID: 186978


Payment

By Agreement

Pozicioni
Call Center Agent
Operator per Turizm Dentar, Work Experience: With experience
👷 Shift Work
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Tek sheshi Willson,afer kafe Sophie - Maps
Reads 1124

Luxdental Agency kerkon operator telefonik ne gjuhen italiane dhe spanjolle per fushaten turizem dentar !!!
Kerkojme operator telefonik ne gjuhen italiane dhe spanjolle per fushaten turizem dentar!

Kerkohet :
- Energji dhe entuziazem.
- Aftesi te mira komunikuese.
-Njohuri te gjuhes italiane dhe spanjolle.

Ofrojme :
-Pagese te kenaqshme.
-Orari i punes (17:00-21:00)
-Ambient mikeprites dhe staf bashkepunues.

Adresa :Sheshi Willson!
Per me shume informacione jeni te lutur te kontaktoni ne email ne numrin me poshte ose ne whatsapp:

Ju mirepresim!😊