Job Offers in Tirana, Profession Kamarier/e, Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhiniere, Shef salle , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 01/10/2023 11:16 Post ID: 175950


Payment

By Agreement

Pozicioni
Cook
Kamarier/e, Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhiniere, Shef salle, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Fresku/Linze
Address Rruga Xhanfize Keko, Porcelan - Maps
Reads 342

Pizza Pasta OGI kerkon te punesoje:

👩‍💼 Kamarier/e 

👩‍🍳 Kuzhinier/e

🤵‍♀️ Ndihmes Kuzhiniere

🤵‍♂️ Shef salle


✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience ose jo te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet


👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💸 Paga e kenaqshme

🙋‍♂️ Kushte te mira pune

😊Staf mikprites


📌 Adresa: Rruga Xhanfize Keko, Porcelan

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

😊 Ju mirepresim❕