Job Offers in Tirana, Profession Kamarier/e Ndihmes Kuzhinier/e , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 22/10/2023 20:38 Post ID: 175928


Payment

By Agreement

Pozicioni
Waiter
Kamarier/e Ndihmes Kuzhinier/e, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga Viktor Eftimiu, Prane KESH - Maps
Reads 758

⏩ Restorant A'mare kerkon te punesoje:


🍸 Kamarier/e

🤵‍♀️  Ndihmes Kuzhinier/eKriteret e punes:

💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


Ofrohet:

💰 Pagesa te kenaqshme

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Rruga Viktor Eftimiu, Prane KESH

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕