Job Offers in Tirana, Profession Ndihmes Kamarier Restoranti, Ekonomist/e, Banakier/e, Kasiere , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 01/10/2023 21:43 Post ID: 175869


Payment

By Agreement

Pozicioni
Economist
Ndihmes Kamarier Restoranti, Ekonomist/e, Banakier/e, Kasiere, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Parku Rinia, Rruga Ibrahim Rugova 3, Tirane - Maps
Reads 874

📣 Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje  :

🤵‍♂️ Ndihmes Kamarier Restoranti 

🤵‍♂️ Ekonomist/e Eksperience ne sektorin e Bareve dhe Restoranteve( inventare, receptura, costo etj)

🍸 Banakier/e

🤵‍♀️ Kasiere 
⏩ Kriteret e punesimit

🔸️Te kene eksperience te meparshme pune

🔸Te jene te sjellsem dhe te qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune

🔸Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese👉🏻 Ofrohet:

💸  Paga e kenaqshme 

📌 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites
📍AdresaParku Rinia, Rruga Ibrahim Rugova 3, Tirane


📞 Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit

😊 Ju mirepresim!