Job Offers in Tirana, Profession Estetiste , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 15/10/2023 21:17 Post ID: 175753


Payment

By Agreement

Pozicioni
Esthetician
Estetiste, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga e Durresit,pas ministrise se Arsimit - Maps
Reads 636

Kerkohet te punesohet :

- Estetiste


Kriteret e punes:

🔴 Kandidatet me  eksperience pune +2 vite

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Rruga E Durresit ,pas Ministrise se Arsimit


 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕