Job Offers in Tirana, Profession pastruese , Beginner/Little experience, Payment 40,000 Leke. Tirana

Job Offers 22/09/2023 12:06 Post ID: 175203


Payment

40,000 Leke

Pozicioni
Sanitary/Cleaner
pastruese, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Shift Work
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Sami Frasheri Metropol - Maps
Reads 292

Kerkohet Sanitare tek Qendra Metropol, perballe Drejtorise se Policise.


- 1 dite ne jave pushim
- paga bruto 40000 leke
- puna me turne: turni 1 (08:00-15:00) dhe turni 2 (14:00-21:00).
- mosha deri ne 57 vjece.


Personat e interesuar te kontaktojne ne numrin e tel:
Afati i fundit i aplikimit: 01/12/2023 16:06