Job Offers in Tirana, Profession shitese ne optike , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 10/10/2023 20:37 Post ID: 174789


Payment

By Agreement

Pozicioni
Sales
shitese ne optike , Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Blloku / Stadiumi Dinamo - Maps
Reads 1138

"Optika Arberi" kerkon te punesoje shitese


✅Kriteret e punes:

💼Te jete fleksibel me orarin.

😊 Te jete e komunikueshme.

👉Bashkepunuese me stafin.

😊Te dije te komunikoje dhe ne gjuhen Angleze.
✅Ofrohet:

💰 Pagesa e kenaqshme

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Adresa " Tek Sheshi Willson"

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.Ju mirepresim❕

Afati i fundit i aplikimit: 18/10/2023 16:32