Job Offers in Tirana, Profession Punonjes per punishte , No Experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 16/10/2023 16:41 Post ID: 174584


Payment

By Agreement

Pozicioni
FastFood-ier
Punonjes per punishte, Work Experience: No Experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Ish Parku, Tirane - Maps
Reads 785

▶ Kerkohet punonjese per punishte( prodhim sanduiçash )

✅Kriteret e punes:


😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

✅ Preferohet te jete Femer mosha 20-40vjece

👉 Eksperienca jo e nevojshme
✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme

🙋‍♀️Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📌 Nje dite pushim ne jave📍 Adresa: Ish Parku, TiraneAfati i fundit i aplikimit: 18/10/2023 10:49