Job Offers in Tirana, Profession OPERATOR TE TURIZMIT DENTAR ITALISHT/ANGLISHT , With experience, Payment 61,600 Leke. Tirana

Job Offers 15/10/2023 21:02 Post ID: 173396


Payment

61,600 Leke

Pozicioni
OPERATOR TE TURIZMIT DENTAR ITALISHT/ANGLISHT, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Address Qytet Studenti, Tirane - Maps
Reads 1485


🔹Kerkohet te punesohen OPERATOR TE TURIZMIT DENTAR ITALISHT/ANGLISHT

👉🏻Kriteret:

🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane dhe angleze

 〽️Eksperinca ne call center apo fushata te  ngjashme perben avantazh.

✅Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.

▫️Korrektese dhe deshire per te punuar.


👉🏻Cfare ne ofrojme:

🔆Nje eksperience unike pune dhe ambjent teper miqesore dhe dinamik.

💰💸Paga 61,600 Leke + 22,000 Leke bonus per paciente

⏳Orar fleksibel pune! Full-Time 8 ore

✔️Suport gjate procesit te punes

🏖Fundjava pushim

📝 Kontrate e rregullt pune

📍Adresa: Qytet Studenti, Tirane


📲📞APLIKO TANI!!!! Duke na kontaktuar ne numrin tone te telefonit ose WhatsApp

😊 Ju mirepresim !