Job Offers in Tirana, Profession Retention ne gjuhen ITALIANE dhe agjente ne gjuhen ITALIANE , With experience, Payment 1,000 Euro. Tirana

Job Offers 24/09/2023 10:39 Post ID: 173231


Payment

1,000 Euro

Pozicioni
Call Center Agent
Retention ne gjuhen ITALIANE dhe agjente ne gjuhen ITALIANE, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 353

📣 Deshironi te ardhura te larta mujore deri ne 5000Euro . Kjo eshte mundesia juaj!

👉 Kerkojme te punesojme Retention ne gjuhen ITALIANE dhe agjente ne gjuhen ITALIANE.✅ Kriteret:


📌 Eksperienca e meparshme perben avantazh.

👉 Dispononiliteti full time 10:00-19:00✅ Ofrohet:

💸 Pagesa 600Euro +bonuse ditore, javore, mujore per agjentet

💸 Pagesa 1000Euro + perqindje mbi load per retention.

📌 Fundjava pushim, festa zyrtare pushim dhe pushime vjetore te paguara.

📝 Kontrate e rregullt pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit.📍 Adresa : Rruga e Kavajes

📲 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose WhatsApp

😊 Ju mirepresim !