Job Offers in Tirana, Profession Agjente udhetimesh , Beginner/Little experience, Payment 50,000 Leke. Tirana

Job Offers 12/10/2023 14:32 Post ID: 173177


Payment

50,000 Leke

Pozicioni
Tour operator
Agjente udhetimesh, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga e Durresit,busti Adem Jashari,ne krah te hotel Coloseo Tirane - Maps
Reads 2096

๐Ÿ“ฃ London Express Travel kerkon te punesoje Agjente udhetimesh 


โœ… Kerkesat per kandidatet:

1. Te kene arsim te larte

2. Te jene korrekte  dhe pa angazhime te tjera 

3. Te dijne gjuhen angleze  dhe programet baze te kompjuterit 

4.Te jene serioze, te komunikueshme dhe te gatshme per pune


โœ… Ofrohet:

๐Ÿ‘‰ Paga 50,000 Leke

๐Ÿ“Œ Kushte shume te mira pune


๐Ÿ“ Adresa: Rruga e Durresit,busti Adem Jashari,ne krah te hotel Coloseo Tirane

๐Ÿ“žTe gjithe kandidatet e interesuar jane te mirepritur te dergojne CV e tyre ne email: [email protected]


***JU LUTEMI PRANOJME VETEM KANDIDATET SERIOZ DHE TE AFTE PER PUNEN E OFRUAR***