Job Offers in Tirana, Profession Ndihmese Banakiere , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 11/10/2023 18:24 Post ID: 173048


Payment

By Agreement

Pozicioni
Barkeeper
Ndihmese Banakiere, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji - Maps
Reads 440

👉Amoroso Bar ofron mundesi punesimi per:

🍸 Ndihmese Banakiere✅ Kriteret e punes:

💼 Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune

😊 Te jene te sjellshem dhe me etike pune

👉 Te jene te shkathet dhe te komunikueshem


✅Ofrohet:

💰 Pagesa e kenaqshme

🙋‍♀ Ambient komod dhe kushte shume te mira pune


📍Adresa: Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji 

📲📞Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne WhatsApp!

Ju mirepresim!