Job Offers in Tirana, Profession Kuzhinier e , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 10/10/2023 16:39 Post ID: 172231


Payment

By Agreement

Pozicioni
Cook
Kuzhinier e, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Rruga Komuna e Parisit Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 414

📢 Vena Vinoteka kerkon te punesoje:


👨‍🍳 Kuzhinier/e per turnin e mbremjes kryesisht gatime Italiane✅Kriteret e punes:


🔴 Kandidatet me eksperience pune

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:


💵 Pagesa e kenaqshme+ siguracione

✅ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Komuna e Parisit

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.


Ju mirepresim❕