Job Offers in Tirana, Profession Kamarier/e , With experience, Payment 40,000 Leke. Tirana

Job Offers 08/10/2023 16:48 Post ID: 171868


Payment

40,000 Leke

Pozicioni
Waiter
Kamarier/e, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Komuna e Parisit, Tirane - Maps
Reads 704

⏩ Shanti Lounge kerkon te punesoje:

🍸 Kamarier/e me eksperience


✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰 Pagesa 40,000 Leke + sigurime 

⏳ Nje dite ne jave pushim

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍
 Adresa: Komuna e Parisit,  Kompleksi Kika 2


📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕