Job Offers in Tirana, Profession Kamarier, Banakiere , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 08/10/2023 16:54 Post ID: 171833


Payment

By Agreement

Pozicioni
Waiter
Kamarier, Banakiere, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Shkolla e bashkuar, Tirane - Maps
Reads 609

 Bar Bilardo Titan  kerkon te punesoje:


🤵‍♂️ Kamarier turni i dyte 

🤵‍♀️ Banakiere turni i pare
 Kriteret e kandidateve:

🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune

😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes

✅Me ose pa eksperience te meparshme pune


⏩ Ofrohet:

💰💸 Pagesa te kenaqshme 

✅ Kushte shume te mira pune


📍 Adresa: Shkolla e bashkuar 

📲📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!