Job Offers in Tirana, Profession Shitese , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 07/10/2023 21:49 Post ID: 171653


Payment

By Agreement

Pozicioni
Sales
Shitese, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Address Rruga Ali Kelmendi, Kombinat - Maps
Reads 753

🍞🍰 Furrë buke pastiçeri Thaçi

▶️SHITESE
✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍 Adresa: Rruga Ali Kelmendi, Kombinat


📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit .

Ju mirepresim❕