Job Offers in Tirana, Profession Kuzhinier , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 08/10/2023 16:41 Post ID: 171520


Payment

By Agreement

Pozicioni
Cook
Kuzhinier, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Ibrahim Rrugova, Bllok - Maps
Reads 436

📣 Cioccolati Italiani ne kuadrin e zgjerimit te stafit , kerkon punonjes ne pozicionin:
🧑‍🍳 Kuzhinier

📌 Kriteret e punes:

☺️ Te jene te sjellshem me stafin dhe kliente

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

✅  Me eksperience te merparshme pune✅ Ofrohet:

💸 Paga e kenaqshme

📌 Kushte te mira pune
😊 Staf mikprites

📍 Adresa: Rruga Ibrahim Rrugova, Bllok
📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
😊 Ju mirepresim❕