Job Offers in Tirana, Profession Kamarier, Punonjes Fast Food , With experience, Payment 65,000 Leke. Tirana

Job Offers 08/10/2023 13:48 Post ID: 170886


Payment

65,000 Leke

Pozicioni
Waiter
Kamarier, Punonjes Fast Food, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga 5 Maj, Tirane - Maps
Reads 1138

📢 Zgara 5 Maji ofron mundesi punesimi per:

-Kamarier turni pare

- Punonjes Fast Food


Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


Ofrohet:

💸 Pagesa e Kamarier 35.000 leke

💸 PagaPunonjes Fast Food shume e mire

-2 dite ne muaj pushim 🍀 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Rruga 5 Maj, Tirane

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕