Job Offers in Tirana, Profession Banakiere , Beginner/Little experience, Payment 40,000 Leke. Tirana

Job Offers 15/11/2023 12:20 Post ID: 170108


Payment

40,000 Leke

Pozicioni
Barkeeper
Banakiere, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Shift Work
Education I Mesem
Age 16-26 Vjece
City - Zone Tirana - Brryli
Address Rruga Bardhyl Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 1305

Coffee Dreams kerkon te punesoje banakiere!
Me ose pa eksperience te meparshme.
Nje ambient i qete, familiar dhe nje staf shume mikprites.
Lokali ndodhet ne kryqezimin e farmacise 10, Rruga Bardhyl.
Per informacion te metejshem na kontaktoni ne Whatsapp.Afati i fundit i aplikimit: 30/11/2023 10:48