Job Offers in Tirana, Profession Kamarier/e dhe Sanitare , Beginner/Little experience, Payment 40,000 Leke. Tirana

Job Offers 03/10/2023 20:14 Post ID: 169907


Payment

40,000 Leke

Pozicioni
Waiter
Kamarier/e dhe Sanitare, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Don Bosko, Tirane - Maps
Reads 812

📣 Belfast Snack and Bar kerkon te punesoje

- Kamarier/e

- Sanitare

🔹 Kriteret e punes:

- Kandidatet me ose pa eksperience te meparshme pune

- Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet.

- Te kene qendrim pozitiv

- Te jene te rregullt dhe etik ne pune

⚫Ofrohet:

✔️ Kushte te mira pune.

💶 Paga per Kamarier/e 40,000 Leke + sigurime

💸 Paga per Sanitare 20,000 Leke  + sigurime


📍Adresa : Don Bosko, Tirane

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.


Ju mirepresim !