Job Offers in Tirana, Profession Kamarier, Pjatalarese , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 21/09/2023 19:40 Post ID: 169122


Payment

By Agreement

Pozicioni
Waiter
Kamarier, Pjatalarese, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Liqeni Artifical, Tirane - Maps
Reads 769

📣 Lake View kerkon te punesoje:


🤵‍♂️ Kamarier

🍽 Pjatalarese
✅Kriteret e punes:

🔴 Kandidatet me  eksperience pune

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:


💵 Pagesa e kenaqshme+ siguracione✅ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Liqeni Artifical, Tirane

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.


Ju mirepresim❕