Job Offers in Tirana, Profession Punonjes Marketingu , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 01/10/2023 20:19 Post ID: 168431


Payment

By Agreement

Pozicioni
Marketing Manager
Punonjes Marketingu, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Don Bosko,Tirane - Maps
Reads 2338

👉 Hey te duhet pune! 

ALO PRONTO SRL PO KERKON PUNONJES MARKETINGU 


✅ Kriteret:

▪️Disponibilitet dhe përkushtim në punë,

▪️Besim në vetvete dhe deshirë për tu rritur në karrierë si dhe financiarisht,


✅ Ofrohet:

💸 Paga e kenaqshme

📌 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

🕖 Orari i punës: 

Paradite ose Mbasdite 


📍Adresa: Don Bosko , Tirane

📲 Cfare prisni Aplikoni tani!

📩 Email: [email protected]