Job Offers in Tirana, Profession Picier, Ndihmes Kuzhunier/e , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 23/09/2023 22:18 Post ID: 166854


Payment

By Agreement

Pozicioni
Pizza maker
Picier, Ndihmes Kuzhunier/e , Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Liqeni, prane shkolles Willson - Maps
Reads 588

Bar Restorant "Bujtina Jone" ofron mundesi punesimi 

🍕Picier

🧑‍🍳  Ndihmes kuzhinier/e Me eksperience mbi 5 vite pune


 Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

🔸 te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes

🔸te jene korrekte dhe disponibel

🔸te kene etike pune dhe te pergjegjshem 🔴Ofrohet

💵Pagesa e kenaqshme + siguracione 

🏖1 dite pushimi ne jave*

✅ Kushte te mira pune 


📍Adresa: Liqeni, prane shkolles Willson

📲📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose WhatsApp

😊 Ju mirepresim!