Job Offers in Tirana, Profession ITALISHT-GREQISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT , Beginner/Little experience, Payment 600 Euro. Tirana

Job Offers 08/12/2023 13:11 Post ID: 159260


Payment

600 Euro

Pozicioni
Call Center Agent
ITALISHT-GREQISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age 18-28 Vjece
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 7516

MOS HUMBISNI ME TEPER KOHE!
VENDE TE LIRA NE GJUHET:
➡️ ITALISHT
➡️ GREQISHT
➡️ GJERMANISHT
➡️ FRENGJISHT
➡️ SPANJISHT

Eksperienca nuk eshte kusht I domosdoshem, mjafton te zoteroni nje nga gjuhet e mesiperme ☺
⏰Mundesi punesimi Full-Time (8 ore) ose Part-Time (6 ore) 

✅ Cfare do te gjeni tek ne?

💶 Page baze dhe bonuse nga me te lartat ne treg
🤩 Fundjavat dhe festat zyrtare pushim
😀 Staf suportues
✔️ Ambient komod dhe modern
🛫 Udhetime turistike

📌 Per te regjistruar orarin e intervistes tuaj mjafton te na shkruani ne WhatsApp, te na telefononi ne numrin e shenuar ne njoftim ose te dergoni CV-ne tuaj ne e-mailin tone  [email protected]
😊 Ju mirepresim !