Job Offers in Tirana, Profession operatore per gjuhet Italiane Gjermane, Frenge dhe Spanjolle , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 05/12/2023 20:01 Post ID: 139984


Payment

By Agreement

Pozicioni
Call Center Agent
operatore per gjuhet Italiane Gjermane, Frenge dhe Spanjolle, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age 18-28 Vjece
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 7240


 ⏩Kerkohet te punesohet operator te Gjuhes Gjermane, Frenge dhe Spanjolle.


 Nga e hena ne te premte, fundjava pushim.

📌 Kriteret :
-Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.
-Te jete i/e afte per te punuar ne grup.
-Disponibilitet per te punuar me orar te plote.

 ✅Ofrojme:

-Ambient shume komod pune dhe motivues per tu permiresuar profesionalisht.
-Page + Bonuse (ditore,javore dhe mujore ) nga me te lartat ne treg.
-Kontrate e rregullt pune.
-Mbeshtetje e vazhdueshme per te arritur objektivat.

 ✔ Nga e hena ne te premte, fundjava pushim.

📲📞Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin tone te telefonit  ose ne WhatsApp!

😊 Ju mirepresim!