340x230    340x230

🏡 attrezzature commerciali in vendita

🕵 Online 1 Reader | ⏳ 0 pending ADV 
Zona: Plepa
Okazion! shitet syzator industrial me 4 fije dhe 2 gjilpera i perdorur ne gjendje shume te mire. motorr pa zhurme dhe funksionon shume mire. cmim i diskutueshem....
31/05/2022 00:03

Zona: Plepa
Okazion shitet makine qepese industriale lineare e perdorur ne gjendje te mire. elektrike me motorr pa zhurme. cmim i diskutueshem....
31/05/2022 00:00

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shitet raft marketi metalik, prodhim italian. ne gjendje shume te mire, masat e raftit: gjatesia 3 m, lartesia 2.5 m. me 5 kate me gjersi te ndrysheme. perdoret ne market, sudio, zyra, njesi sherbimi ...
23/05/2022 22:26

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shitet peshore dixhitale portative “cas sw-1”. e pershtateshme per cdo lloji bisnesi ushqimor, farmaci, restorant etj. kapaciteti maksimal 5 kg. dhe minimal 40 g. shkalla e gabimit 2 g. punon me e...
19/05/2022 15:52

Zona: Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Paisje për crepa me dy pllaka punon me gaz është mjaft ekonomike prodhim i vitit 2021 materiali inoks është shumë praktike me rrota dhe aksesore rezervë për më tepër informacion kontaktoni n...
12/05/2022 22:59

Zona: Qender
Shes letra me vlere. mund te perdoren per legalizim dhe privatizim. ...
09/05/2022 12:43

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shiten paisje zyre paisje per zyre , tavoline per mbledhje , tavoline zyre per kompjuter , dollape per te mbajtur dosje , karrike zyre ...
24/04/2022 16:35

Zona: Qender
Shiten kapriatat me profile 100x100 me spensor 3.5mm dhe 100x40 me sp 3.5mm 1 kapriat eshte 22 metra e gjat( eshte e prer ne mest ) 11m + 11m per efekr transporti . ne fillim eshte 40 cm e lart ne m...
21/04/2022 08:31

Zona: Gjiri i Lalzit
Shiten 30 karrige polipropileni+polikarbonat 60x59 x h83cm si ne foto. vlere blerje 16.500 lek te reja copa shiten vetem per 6.000 lek te reja copa. gjithashtu shiten dhe 14 cp tavolina me kembe inoxi...
19/04/2022 16:24

Zona: Zone Periferike
Shitet rrul per hekurosje imesa , per hotele, spitale, restorante, lavanderi etj. eshte blere i ri dhe perdorur 1 muaj, modeli i fundit i ketij lloji 2019. shume ekonomik, 1.8 metra zone pune ne gjend...
15/04/2022 00:13

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shitet tavolin inoksi 2x1 m me 3 kate bazament perdorimi. e perdorsheme per cdo aktivitet sherbimi, riparimi, prodhimi e paketimi. bazamenti kryesor siper eshte material inoksi i trash. kembet dhe baz...
14/04/2022 14:14

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Raft prej druri 100% per furre buke/pasticeri. i perdorur vetem 2 muaj dhe ne gjendje ekselente. i bere me porosi. ...
10/04/2022 14:43

Zona: Qender
Makineri profesionale per prodhimin e akullores carpigiani-prodhim italian, ne gjendje perfekte pune. kapaciteti: 3l ftohje me uje ...
04/04/2022 21:15

Zona: Zone Periferike
Vitrine ekspozimi me ngrogje dim.170x71x120cm. ...
10/03/2022 13:36

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
* shiten 12 pc kompjutera dell ram 8gb ddr3 procesor i5 gen4 ssd 128 gb karta grafike 2gb * 10 monitor hp dhe 4 monitor iiyama * shiten 12 kufje plantronics me fishe + 1 bluetooth * 11 karrige z...
02/03/2022 15:39

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ofroj per shitje pajisjet frigorifeke si me poshte: frigorifer mural 5 dyer frigorifer banak 4 metra i gjate dhome frigoriferike 2 me 2, me rafte alumini frigorifer ngrires 2 metra banak frigorif...
02/03/2022 13:56

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Shitet krevat estetik i ri, i pa perdorur. skelet druri, i bere me porosi me cilesi maksimale. shitet per arsye arredimi sepse nuk pershtatet me vendin. cmimi oferte ...
20/02/2022 15:42

Zona: Qender
Shitet puntatrice italiane , e pa vene pune ne shqiperi. teper e fuqishme shitet per arsye mosperdorimi. per me teper info kontakt : 0693265875 ...
31/01/2022 13:02

Zona: Qender
Shitet furra e temperimit italian , e pa vene pune ne shqiperi. shitet per arsye mosperdorimi. per me teper info kontakt : 0693265875 ...
31/01/2022 13:01

Zona: Qender
Shitet brucatori kaldaja me diesel nafte , i markes baltur , i pa perdorur ne shqiperi , ka qen rezerv per furr , per me teper kontakt info 0693265875 ...
31/01/2022 12:59

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio