🏡 strumenti di lavoro

🕵 Online 0 Reader | ⏳ 0 pending ADV 

Shes Shkundese Ulliri

Durres | Qender Shkundese ulliri me vibrim , prodhim eu , kapaciteti 200 kg / ore , lehtesisht e transportueshme ne mjedis kodrinor , punon me bateri 20 v . ...
23/09/2021 13:21

Rafte Per Sende

Fier | Qender Rafte me punim shume cilesor dhe rezistente, -me profile hekuri me spesor te plote, 40x20mm, me dim: l135xp74xh210cm. -mban peshe totale rreth 2ton. -te lyera me boje angleze dulux nder me cilesore...
28/07/2021 22:00

Kompresora Ajri Bashke Me Bombul

Tirana | Blloku/Liqeni Artificial Shiten 2 kompresora ajri silencioz 15 kw dhe 30 kw shoqerohen bashke me bombul 500 litra ose 1000 litra. jane prodhim italian dhe ne gjendje super. kontaktoni per te marre informacion mbi cmimin....
22/05/2021 14:22

Shitet Pompe Lavazhi 1400 W

Tirana | Don Bosko Pompe lavazhi 1500 wcmimi 8500lekdhenbsp;trasport kudo ne shqiperidhenbsp;pompa eshte ne kuti ne super gjendje pune.te interesuarit te kontaktojne ne nr e meposhtem....
21/05/2021 07:55

Shitet Motorrseka

Shkoder | Qender Shitet motorrseka e ardhur nga gjermania 80 euro....
21/05/2021 01:17

Shitet Freze Dy-fazorshe

Durres | Qender Freze e pershtatshme dhe praktike. vegla eshte multifunksionale dhe perdoret duke i nderruar vetem puntot. cmimi eshte pak i diskutueshem. - per me shume informacion mekontaktoni ne nr e telefoni...
20/05/2021 20:57

Shitet Saldatriçe Cilesore Gjermane

Kukes | Qender Saldatriçe cilesore gjermane okazion,, 300 amp dhe 500amdhenbsp;kontaktoni ne numrin e celularit....
17/05/2021 15:07

Shiten Vegla Te Ndryshme Pune Profesionale Te Perdorura Dhe Te Reja

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shiten vegla te ndryshme pune profesionale te perdorura dhe te reja te sapo ardhura nga gjermania. te interesuarit te kontaktojne vetem ne nr e cel me poshte. faleminderit! ...
12/05/2021 12:33

Saldatrice Texa Mma 400 Made In Germany

Tirana | Kamez/Paskuqan Saldatrice texa mma 400 saldatrice texa made in germany teknologji inverter texa mma 400 inverter tencioni 220 volt elektroda 2.5 dhe 3.2 mm cmimi 10.000 leke oferte fund viti ju mirepresim ...
11/05/2021 13:52

Shitet Frez Italiane 14 Kw 2019

Fier | Zone Periferike Shitet freza italiane orgjinale 14 ke me 4 marrsha vitprodhim i 2019 shume e shpejt e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj...
11/05/2021 12:05

Shitet Meter Largesie Lazer

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet meter largesie lazer metri arrin largesine si me poshte. 60 metra 80 metra 100 metra kontaktoni ne nr e meposhtem....
11/05/2021 11:37

Shiten Vegla Pune Profesionale

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Vegla pune profesionale te reja dhe te perdorura ne gjendje shume te mire pune.super cmime!kontaktoni ne nr e meposhtem!dhenbsp;...
10/05/2021 21:28

Shiten Veglat Per Servis Automjetesh

Tirana | Don Bosko Shiten veglat per servis makinashgjendja: te rejadhenbsp;cmimi total: 100 eurocmimet jane te shkruara per secilen prej tyre ne foto.per cdo informacion shtese me telefononi ne nr e meposhtem....
08/05/2021 21:18

Shiten Vegla Pune Originale

Lezhe | Zone Periferike Shiten vegla pune originale.dhenbsp;👌te perdorura dhe shum ne gjendje pune.perse lulesh. rubin. Çmimi: 200lprerse hekuri. makita.Çmimi: 250lprerse lulesh. kawasaki. Çmimi: 250l...
07/05/2021 08:53

Shiten Pjese Per Servise

Durres | Zone Periferike Shiten pjese per servise , te ardhura ng italia.ne gjendje shume te mire dhe origjinaleadresa: sukth durreskontaktoni per me shume ne numrin e telefonit ...
05/05/2021 22:43

Shitet Apart Saldimit “monofaze”

Shkoder | Qender Shitet aparti i saldimit “monofaz”cmimi:180 euroaparati punon shume mire, me kontaktoni!...
03/05/2021 20:19

Shitet Ura Per Servis Automjetesh (2.5 Ton)

Berati | Zone Periferike Shitet ura e cila mban deri ne 2.5 tonshitet per arsye mos perdorimi.te interesuarit te kontaktojne ne nr e meposhtem....
30/04/2021 12:21

Shitet

Tirana | Zone Periferike Shitet lazeri 290 euro.per me shume kontaktoni ne numrin e celularit....
24/04/2021 14:54

Shiten Elektromotorra Nga 5kw Deri Ne 15 Kw

Lushnje | Zone Periferike Shiten elektromotrra nga 5 kw ne 15 kw te ndryshem me 1500 xhiro/min etj cmimi disk pwr me teper info kontakt...
19/04/2021 12:12

Okazion Mini Sharr Me Bango

Tirana | Zone Periferike Okazion:mini sharr me bango me opsione disku lart dhe posht dheamp;45° grad. cmimi 25,000 leke te rejadhenbsp; i diskutueshem.....
17/04/2021 20:43

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio