casa in affitto

 

1 + 1 For Rent

20,000 Leke

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
95.00 m2
Piano
3
4.36 Km
dal centro citta
Tirana | Fresku/Linze Freshly furnished 1 + 1 fully furnished super luxury furnished apartment near the last china station. 3rd floor with elevator. water and light 24 hours free parking in front of the building....
22/02/2020 22:40

Apartament 1+1 Me Qira, Yzberisht

20,000 Leke

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
80.00 m2
Piano
7
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet apartamet 1+1 me qira, me siperfaqe 80 m2.ndodhet ne zonen e yzberishtit prane karburant anel.akses nga te dyja krahet si nga ana e astirit ashtu edhe nga spitali amerikan 3.organizohet ne nje d...
22/02/2020 22:39

House For Rent

17,000 Leke

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
35.00 m2
Piano
4
2.12 Km
dal centro citta
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes New home for rent, not previously inhabited, 35m2, 4th floor, fully furnished payment: 17,000 lek newaddress: babe rexha street, former bus park...
22/02/2020 22:37

2+1 Tek Pallati Me Shigjeta (mobilim Cilesor) Kondicioner

285 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
116.00 m2
Piano
3
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Q1775te dhenat e ndarjes:dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;-2 dhoma-dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;hipoteke : po- sip totale:116m2- sip neto (e brendhme) : 110m2- kati:3- katet e pallatit: 9kara...
22/02/2020 20:54

Apt 2+1 Ne Astir - I Mobiluar | Kondicioner | Hapesire E Madhe

205 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
110.00 m2
Piano
4
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Q1773te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi- 1 sallondhenbsp;- 1 tualet- 1 korridordhenbsp;- 1 ballkon- hipoteke : po- sip totale:dhenbsp; 110- sip neto (e brendhme) :110- kati:4- katet e pallatit: 10- v...
22/02/2020 20:33

Apt 2+1 Tek Shkolla E Bashkuar - Mobilim Cilesor I Sapo Perfunduar

300 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
90.00 m2
Piano
1
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres Q1771te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi- 1 sallon + 1 kuzhine- 1 tualetdhenbsp;- 1 korridordhenbsp;dhenbsp;- hipoteke : po- sip totale:90- sip neto (e brendhme) : 90- kati:1- katet e viles- viti i nd...
22/02/2020 19:49

I'm Looking For A Girl To Rent

10,000 Leke

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
65.00 m2
Piano
3
2.49 Km
dal centro citta
Tirana | Laprake Looking for a girl for rent, the house is located in the area of lapraka, benjamin kruta street, with all the necessary conditions. be a regular girl, clean and serious girl. to know how to value coex...
22/02/2020 18:48

1 + 1 Furnished Apartment For Rent: Tak Bar Oslo Astir: 250 € Indisp

250 Euro

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
77.00 m2
Piano
7
2.87 Km
dal centro citta
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko One bedroom apartment for rent in oslo cafe storey not the last price 250 €...
22/02/2020 18:33

Jepet Apartament 1+1 Me Qira Përballë Fabrikës Së Miellit.

270 Euro

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
75.00 m2
Piano
5
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament 1+1 me qira përballë fabrikës së miellit. apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. a...
22/02/2020 18:31

Rent 1 + 1

15,000 Leke

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
65.00 m2
Piano
3
0.07 Km
dal centro citta
Tirana | Zone Periferike Rent 1 + 1, fully furnished. the house is located near rremes cafe, price 15,000 thousand lek per month ...
22/02/2020 18:27

1 + 1 Apartment For Rent In '' Kodra E Diellit '' Stre

300 Euro

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
70.00 m2
Piano
2
2.22 Km
dal centro citta
Tirana | Kodra e Diellit 1 + 1 apartment for rent in dhe#39;dhe#39; kodra e diellit dhe#39;dhe#39; street. the apartment consists of the living room with shared kitchen, one bedroom, hallway, a balcony and a toilet. the apart...
22/02/2020 18:26

Apartment For Rent In Casa Italia, Malaysian Complex,

25,000 Leke

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
70.00 m2
Piano
7
6.71 Km
dal centro citta
Tirana | Kamez/Paskuqan Apartment for rent in casa italia, malaysian complex, 1 + 1, 4th floor, new building with elevator, for more information contact...
22/02/2020 18:24

Apt 2+1+2wc+2ballkone (brryl) Pallat I Ri Me Ashensor | Hapesire E Mad

90 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Vuoto
Superficie
90.00 m2
Piano
8
Tirana | Brryli Q1757te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi- 1 kuzhine-dhenbsp; 2 tualetdhenbsp;- 1 korridordhenbsp;- 2 ballkonedhenbsp;- hipoteke : jo- sip totale:- sip neto (e brendhme) : 90m2- kati:8- katet e pallati...
22/02/2020 18:17

Rent, Apartment 1 + 1, Fresku Price: 170 € Month Id: Plus14609

170 Euro

Camere | Soggiorno
1+1 SemiArredato
Superficie
68.00 m2
Piano
5
Tirana | Fresku/Linze Apartment for rent in fresku area, on muhamet deliu street. apartment information: • apartment area: 68.5m2. • 5th floor. • northwest orientation • mortgage. the apartment has: living room, ki...
22/02/2020 18:01

Apt 3+1+3bllk (xhamllik) Super Komod | Arredim Me Shije | Kondicioner

450 Euro

Camere | Soggiorno
3+1 Arredato
Superficie
148.00 m2
Piano
3
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Q1764te dhenat e ndarjes:- 3 dhoma gjumi- 1 sallondhenbsp;- 1 tualet- 1 korridordhenbsp;- 3 ballkon- hipoteke : po- sip totale:dhenbsp; 148- sip neto (e brendhme) :148- kati:3- katet e pallatit: 5- vi...
22/02/2020 17:36

Apt Super Cilesor 2+1+3bllk (qytet Studenti) Ne Kompleks | Do Kompleto

330 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
105.00 m2
Piano
6
Tirana | Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane Q1763te dhenat e ndarjes:-2 dhoma gjumi-sallon +kuzhin-1korridor-1tualet-3 ballkon- hipoteke : po- sip totale:105m2- sip neto (e brendhme) : 100m2- kati:6- katet e pallatit: 6- pallat i ri-karakterist...
22/02/2020 17:22

Two Bedroom Apartment For Rent In New Ring - Near Kastrati.

25,000 Leke

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
92.00 m2
Piano
8
3.04 Km
dal centro citta
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Two bedroom apartment for rent in new ring, near kastrati. the apartment is located in a new building with elevator, on the 8th floor....
22/02/2020 16:06

Jepet 2+1 Me Qera Te Rr. Siri Kodra

20,000 Leke

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
96.00 m2
Piano
2
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres Dhenbsp;jepet 2+1 me qera, shtepi me verande, cdo dhome eshte e kompletuar me te gjitha kushtet. ndodhet te rruga siri kodra prane hotel meridian. cmimi 20000 leke....
22/02/2020 15:17

Apartament 2+1+2 Me Qira Tek Golden Park !

300 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
107.00 m2
Piano
7
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartament 2+1+2 tek kompleksi golden park, perball spitalit amerikan 3.apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri shume mire te administruar me 2 ashensor.organizohet me 1 sonxhorno me 1 ...
22/02/2020 14:53

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Ambasador 3, Rruga "dervish Hima".

950 Euro

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
80.00 m2
Piano
18
Tirana | Blloku/Liqeni Artificial Jepet me qira apartament 1+1 tek ambasador 3, rruga "dervish hima". apartamenti është i organizuar në një dhomë gjumi te mobiluar e cila ka një garderobë, një dhomë ndenjë, një ambjent gati...
22/02/2020 13:37

Apartament 1+1 Me Qira, Tek Shkolla E Baletit

35,000 Leke

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
70.00 m2
Piano
3
Tirana | Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa Jepet apartament 1+1 me qira, me siperfaqe 70m2. ndodhet ne bulevardin bajram curri tek shkolla e baletit. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. ndodh...
22/02/2020 11:36

Apartment For Rent In Casa Italia.

200 Euro

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
61.00 m2
Piano
2
2.23 Km
dal centro citta
Tirana | Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja One bedroom apartment for rent. near the main road. 2nd floor, new building, with elevator. fully furnished. contact your...
22/02/2020 10:51

Apt 2+1+bllk (ekonomiku-rr. E Elbasanit) Ndertese E Re | I Mobiluar I

340 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
80.00 m2
Piano
2
Tirana | Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa Apartament 2+1+ballkon (ekonomiku-rr. e elbasanit) zone e preferuar | pallat i ri | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt | kuzhine e kompletuar, po ashtu edhe dhomat e gjumi...
22/02/2020 02:28

Shtepi Me Qera 1+1 Te Selvia E Mobiluar Plotesisht

250 Euro

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
65.00 m2
Piano
3
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres Shtepi me qera 1+1 e mobiluar totalisht ne menyre fantastike esht e pershtatshme per nje familje 250€...
21/02/2020 23:12

Rent, Apartment 2 + 1, Dibra Street, Tirana 200 € Month Id: Plus14

200 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
100.00 m2
Piano
6
1.03 Km
dal centro citta
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres Apartment for rent in dibra street.information on the apartment: • apartment surface: 100m2 • 6th floor • west orientation • mortgage process.the apartment has: living room, dining area, 2 bed...
21/02/2020 21:51

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio