🏡 casa in affitto

🕵 Online 60 Reader | ⏳ 11 pending ADV  

350 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
110.00 m2
Piano
5
1.62 Km
dal centro citta
Tirana | Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo ...
10/08/2020 23:31

Apartament 2+1 Per Qira Ne Bllok

300 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
110.00 m2
Piano
4
1.32 Km
dal centro citta
Tirana | Blloku/Liqeni Artificial Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 110m2 ne rrugen margarita tutulani ne bllok ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. organizohet me sallon te per...
10/08/2020 23:29

Ne Zemer Te Tiranes (9 Kateshet) 2+1+2wc Modern Dhe I Arreduar Per Te

500 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
110.00 m2
Piano
3
0.38 Km
dal centro citta
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Luks dhe arredim bashkekohore dhe zemer te tiranes (9 kateshet - qender) apartament 2+1+2wc (110 m2) ne pallat te ri me ashensor dhe administrim perfekt | shtruar me parket super cilesore | kondicione...
10/08/2020 23:16

Apartament 1+1 Per Qira Ne Bllok

30,000 Leke

Camere | Soggiorno
1+1 SemiArredato
Superficie
64.00 m2
Piano
4
0.86 Km
dal centro citta
Tirana | Blloku/Liqeni Artificial Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 64m2 ne rrugen sami frasheri ne bllok ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. organizohet me sallon te ndare nga...
10/08/2020 22:36

Jepet Hyrje Me Qera 1+1 / Rruga 'mine Peza'

35,000 Leke

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
60.00 m2
Piano
2
0.89 Km
dal centro citta
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet hyrje me qera 1+1.hyrja ndodhet ne katin e dyte.eshte e organizuar ne:-kuzhine, sallon.-dhome gjumi matrim + nje kevat tek.-korridor.-aneks + ballkon i mbyllur, te lidhur me sallonin.-depo dhe t...
10/08/2020 19:26

Apartament 1+1 Per Qira Bllok

26,000 Leke

Camere | Soggiorno
1+1 SemiArredato
Superficie
50.00 m2
Piano
1
1.21 Km
dal centro citta
Tirana | Blloku/Liqeni Artificial Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 50m2 ne rrugen adem jashari prane shkolles petro nini luarasi ne bllok ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. o...
10/08/2020 18:37

Super Ap 2+1 Tek Kompleksi Dinamo ( Fenix)

330 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
85.00 m2
Piano
6
1.60 Km
dal centro citta
Tirana | Blloku/Liqeni Artificial Apartament 2+1 tek kompleksi dinamo(afer shkolles fenix)e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 6-te banim,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 330 euro...
10/08/2020 17:58

Super Ap 1+1 Tek Komuna Parisit ( Kika 1 )

280 Euro

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
70.00 m2
Piano
5
1.62 Km
dal centro citta
Tirana | Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo Apartament 1+1 tek komuna e parisit(perballe kika1)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 280 euro...
10/08/2020 17:50

Super Ap 1+1 Ne Don Bosko ( Vizion Plus )

400 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
73.00 m2
Piano
3
1.72 Km
dal centro citta
Tirana | Don Bosko Super ap 1+1 ne don bosko tek vizion plus me te gjitha kushtet dhe mibilim super dhe modern me dy ballkone dhenbsp;per me teper mund te na kontaktoni ne 0682567777 dhenbsp;per 400 eurodhenbsp;...
10/08/2020 17:19

Kompleksi Kontakt - 21 Dhjetor (nga Me Te Miret Ne Qytet) Apt 2+1 Ash

300 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
75.00 m2
Piano
6
1.96 Km
dal centro citta
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | kondicioner | kuzhine fantastike, moderne | strukt...
10/08/2020 16:03

Super Ap 2+1 Tek 21-shi Rruga Kavajes

350 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
91.00 m2
Piano
3
1.41 Km
dal centro citta
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 2+1 te rruga e kavajes(afer qendres globe)perballe me delijorgjin,kati i 3-te banim,e mobiluar me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro...
10/08/2020 15:33

Super Ap 1+1 Tek Kopshti Zologjik ( Rruga Peti )

280 Euro

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
70.00 m2
Piano
2
2.48 Km
dal centro citta
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament 1+1 tek kopshti zologjik,rruga :peti,e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 1-re banim,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 280 euro te perfshire dhe nje post parkingu...
10/08/2020 15:33

Super Ap 2+1 Ne Myslym Shyr

420 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
111.00 m2
Piano
5
0.61 Km
dal centro citta
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1 dhenbsp;ne myslym shyre ,kati i 5-te banim,me siperfaqe 100 m,e mobiluar me te gjitha kushtet,cmimi 420 euro per me teper na kontaktoni +355682567777...
10/08/2020 15:33

Super Ap 2+1 Tek Eleonora ( Mbikalimi Kristalit )

350 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
101.00 m2
Piano
4
Tirana | Kodra e Diellit Apartament 2+1 tek mbikalimi i kristalit,afer eleonores ,kati i 3-te banim e mobiluar me te gjitha kushtet ne menyre moderne,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro...
10/08/2020 15:33

Super Ap 2+1 Tek Liqeni Thate ( Aa)

350 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
117.00 m2
Piano
4
2.45 Km
dal centro citta
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament 2+1 tek liqeni i thate,e mobiluar ne menyre moderne ,kati i 4-te banim me siperfaqe  120 m,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro ...
10/08/2020 15:33

Super Ap 2+1 Tek Kodra E Diellit Rezidenca 2

900 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
118.00 m2
Piano
2
2.22 Km
dal centro citta
Tirana | Kodra e Diellit Apartament 2+1 tek kodra e diellit rezidenca 2,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 2-te banim,e pa banuar me pare, dhenbsp;...cmimi...900 euro,te perfshire dhe taksen 15% dhe admi...
10/08/2020 15:33

Super Ap 2+1 Te Pallatet Agimi

370 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
80.00 m2
Piano
5
0.67 Km
dal centro citta
Tirana | Blloku/Liqeni Artificial Apartament 2+1 ne bllok tek pallatet agimi,e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 5-te pa ashensor,siperfaqe 75 m,cmimi 370 euro per me teper na kontaktoni +355682567777...
10/08/2020 15:33

Super Ap 2+1 Tek Liqeni Thate

400 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
90.00 m2
Piano
4
2.45 Km
dal centro citta
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament 2+1 tek liqeni i thate ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 4-te banim,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 400 euro...
10/08/2020 15:33

Super Ap 1+1 Tek Stadiumi Dinamo Tek Shushica

285 Euro

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
77.00 m2
Piano
3
1.02 Km
dal centro citta
Tirana | Blloku/Liqeni Artificial Apartament 1+1 tek stadiumi dinamo (tek shushica)e mobiluar me te gjitha kushtet,kati 3-te pa ashensor ,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 285 euro...
10/08/2020 15:33

Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyr

350 Euro

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
70.00 m2
Piano
4
0.87 Km
dal centro citta
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 1+1 ne myslym shyre,e mobiluar ne menyre moderne me te gjotha kshtet kati i 4-te dhenbsp;pa ashensor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro...
10/08/2020 15:33

Super Ap 1+1 Tek Rruga Kavajes ( Delijorgji)

350 Euro

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
70.00 m2
Piano
3
1.41 Km
dal centro citta
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 1+1 te rruga e kavajes kompleksi delijorgji,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 3-te banim me ashenor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro...
10/08/2020 15:33

Super Ap 2+1 Tek Ish Ekspozita ( Gjykata )

350 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
89.00 m2
Piano
11
0.87 Km
dal centro citta
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1 tek ish ekspozita ,afer gjykates,e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 11-te ,cmimi 350 euro per me teper na kontaktoni 355682567777...
10/08/2020 15:33

Super Ap 2+1 Ne Don Bosko

35,000 Leke

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
92.00 m2
Piano
3
1.72 Km
dal centro citta
Tirana | Don Bosko Apartament 2+1 ne don bosko prane bujtines se gjelit, kati i 3-te siperfaqe 90 m,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 300 euro...
10/08/2020 15:33

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

750 Euro

Camere | Soggiorno
2+1 Arredato
Superficie
112.00 m2
Piano
1
2.22 Km
dal centro citta
Tirana | Kodra e Diellit Duplex te rezidenca 1 kodra e diellit ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 700 euro dhe post parkingu ...
10/08/2020 15:33

Super Ap 1+1 Ne Qender Te Tiranes ( Bardhok Biba )

350 Euro

Camere | Soggiorno
1+1 Arredato
Superficie
70.00 m2
Piano
11
0.53 Km
dal centro citta
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 1+1 ne qender te tiranes(rruga bardhok biba )e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 11-te me ashensor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro...
10/08/2020 15:33

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio