terreno in vendita

Shitet Toka Prane Detit 500 M2
Borsh | Himare
Truall+Toke Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toka ne borsh ne hyrje te plazhit. toka disponon te gjitha letrat.  ...30/03/2020 12:44

50,000 Euro

Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Pri14501
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
0.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë tek liqeni i thatë • me sipërfaqe prej 350 m2 sebashku me nje shtepi me siperfaqe 70m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme per ndertim. • opsion ideal investimi. • për më tepër na konta...30/03/2020 12:37

100,000 Euro

Tirane, Shes Toke 2.400 M² 240.000 Euro (liqeni I Farkës)
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka është e pozicionuar te liqeni i farkës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 2400 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge kryesore • infastrukturë e mirë • e pë...28/03/2020 14:42

240,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.000 M² 75.000 Euro (sauk)
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

...28/03/2020 14:39

75,000 Euro

Tirane, Shes Toke 1.350 M² 33.750 Euro (kashar)
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
1.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë në kashar, prapa city park, afër autostradës tiranë-durrës. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 1350 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • ...27/03/2020 15:45

33,750 Euro

Shitet Truall 475m2, Te Liqeni Thate
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana
Truall Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet truall prane liqenit te thate 475 m2 per shitet truall prane liqenit te thate, ne rrugen e ullishtes, ne nje zone ku ka ndertime vilash .trualli ndodhet direkt mbi rruge, dhe eshte i pershtatshe per ndertim objekti tip vile sipas studimit dhe...27/03/2020 15:43

78,000 Euro

Tirane, Shes Toke 500 M² 170.000 Euro (rruga 5 Maji)
Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë tek rruga "5 maji". me sipërfaqe totale prej 500 m2 . toka është e përshtatshme për investim. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. për më tepër na kontaktoni!opp14826cel. : 0697015471...26/03/2020 15:15

170,000 Euro

Shitet Truall Ne Rrugen Kryesore Shkozet !
Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
1.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Trualli eshte 1052m2 me certifikate pronesise. 200m2 jane ndertim ne forme magazine e cila aktualisht eshte e dhene me qera . toka ndodhet buze rruges kryesore me akses mjaft te mire per mjetet dhe ndodhet prane prane rotondes se shkozetit. ...26/03/2020 15:13

230,000 Euro

Shitet 8000m2 Toke Are Me Çertefikat Pronesie
Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
8.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka eshte e pershtaÇme per cdo llojdhenbsp;dhenbsp;aktiviteti apo biznesi..dhenbsp;+rezidence+ferme +leje ndertimi ne ate zone.+ndollet prane rr:tale lezhe 2.3 km nga #bregdeti_taledhenbsp;+ mund te bej ndrrim me objdhenbsp; banimi apo biznese ne t...25/03/2020 14:56

192,000 Euro

Shitet Toke Ne Bregdetin E Divjakes
Don Bosko | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitetdhenbsp; dhenbsp;toke ne bregdetin e divjakes toka esht ne perdorim prej 20 vjeteshdhenbsp; nuk ka letradhenbsp; ashtu siq nuk ka asnje letera ne divjake por esht ne perdorim per vitet e ardhshmedhenbsp; mundsi per biznes te besh camping per tu...25/03/2020 14:52

10,000 Euro

Tirane, Shes Toke 5.000 M² 100 Euro/m2 (paskuqan)
Kamez/Paskuqan | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ndodhet te ne paskuqan.informacion mbi tokën: • sipërfaqja e tokës : 5000 m2 • me certifikatë pronësiedhenbsp;• mundësi të shumta shfrytëzimi.toka shtet me cmimin 100 euro/ m2.për ta vizituar na kontaktoni!cel. : +355694266028...24/03/2020 13:43

500,000 Euro

Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Tiranë Pri14230 ( Future Home Priority+)
Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.30 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë tek liqeni i thatë • me sipërfaqe totale prej 2300 m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme për ndërtim vilash. • opsion ideal investimi. • për më tepër na kontaktoni!...24/03/2020 13:39

161,000 Euro

Shitet 2322 Mtoke Ne Ibe
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokedhenbsp; truall ne ibe vetem pese minuta nga qendra e tiranes. toka ndodhet ne nje nga zonat e preferuara te tiranes. afersia me autostraden tirane-elbasan ofron te gjitha lehtesirat per ta zhvilluar pronen per nje shumllojshmeri aktivitet...23/03/2020 11:43

139,320 Euro

Shitet Toke Ne Rrogozhine
Zone Periferike | Lushnje
Toke Bujqesore Perdorimi
5.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke ne rrogozhine me siperfaqe 5000m2. toka ndodhet ngjitur me autostraden qe shkon ne jugut te shqiperis. toka mund te perdoret per cfaredolloje biznesi. toka shitet vetem per 10 euro per m2. cmimi eshte i diskutueshem.per me shume informaci...23/03/2020 11:40

50,000 Euro

Land For Sale In Sauk
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Land for sale in sauk land area 475 m2. certificate of ownership. 50 m from the main road. very quiet place and i suitable for living. [▪the earth is within the yellow line▪] 《[▪ ~ certified by study in the eu -parcela is located in a...22/03/2020 12:42

33,000 Euro

Shitet Toke Ne Kamez
Kamez/Paskuqan | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet toke truall ne rrugen "teuta" kamez, tirane. toka truall ka nje siperfaqe prej 1000 m2. toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.toka ndodhet afer shkolles profesionale ne kamez ne nje zone me vila private dh...21/03/2020 15:22

40,000 Euro

Shitet Truall Ne Breg Detit
Divjake | Lushnje
Truall+Toke Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet truall ne breg detit 1 dylym pa letra ka 1 kontinjer qe vjen bashk me token esht ne rrugen kryesore te asfaltuar dhedhenbsp; ne anen tjeter ka pamjen nga detidhenbsp; vetem 200 metra ngadhenbsp; resort divjaka ne jemi pronar prej 20 vitesh pag...21/03/2020 15:09

10,000 Euro

Tirane, Shes Toke 189 M² 250.000 Euro (rruga Riza Cerova)
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
0.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka është e pozicionuar në rrugën "riza cerova", shkolla e kuqe. informacion mbi tokën : • sipërfaqja e tokës : 189.40 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. disponon: • pozicion i favorshëm gjeografik • buzë rruge kryesore • infastru...20/03/2020 15:12

250,000 Euro

Shitet Toke Buqesore
Zone Periferike | Fier
Toke Bujqesore Perdorimi
5.90 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Toka ka sistem drenazhimi, vendodhja midis fshatitbaldez dhe daullas , ka akses ne rruge kryesore, cmimi i diskutushem . siperfaqa 6000 m/2 tel. 0692939862dhenbsp;...20/03/2020 13:14

42,000 Euro

Toka Ne Shitje Me Cmime Konkurese
Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
1.10 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

🙋‍♂️ shitet toke ne 4 rruget e shijakut.📐 siperfaqja 1000m²🏡 bllok me ndertime vilash✅ rruge e shtruar me asfal✅ linje elektrike prane 💶 cmimi 20.000€ i diskutueshem 📲 info 0696181261#toke #shitet #okazion #kerkoj #blej #v...19/03/2020 13:24

20,000 Euro

Shitet Truall Prane Detit Per Hotel
Shkembi Kavajes | Durres
Truall Perdorimi
3.70 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

...19/03/2020 13:21

444,000 Euro

Super Okazion. Sell Land In Petrele With Property Certificate
Zone Periferike | Tirana
Truall Perdorimi
0.50 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Sell 500 m2 land with certificate of ownership central address of petrella price $ 50 000 ..... controversial...19/03/2020 09:09

50,000 Dollar

Shitet, Tokë, Liqeni I Thatë, Pri14501
Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
0.40 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Shitet tokë tek liqeni i thatë • me sipërfaqe prej 350 m2 sebashku me nje shtepi me siperfaqe 70m2 . • e pajisur me çertifikatë pronësie. • toka është e përshtatshme per ndertim. • opsion ideal investimi. • për më tepër na konta...18/03/2020 13:43

120,000 Euro

Okazion! Shitet 4200m2 Toke Buze Detit Ne Jale
Zone Periferike | Vlore
Toke Bujqesore Perdorimi
4.20 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Okazion! shitet 4200m2 toke buze detit ne jale me plan studimor per ndertim.toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te jugut, e pershtateshme per zhvillim turizmi. zona ku ndodhet ofron gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesija dhe re...18/03/2020 12:44

1,000,000 Euro

Sell Land
Qender | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
1.00 m2 Siperfaqa ne Dynym
0 Qyteti

Land for sale near lalzi bay overlooking the sea. suitable for home, equipped with certificates of ownership and water and light near the ground.price 15.000 euro...17/03/2020 14:47

15,000 Euro

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio