340x230    340x230

🏡 terreno in vendita

🕵 Online 0 Reader | ⏳ 2 pending ADV 
160,000 Euro Ne Spille Super Toke 2000 M2 Per Shitje! Id: Billion2094
Spille | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym ose 2000 m2

Ne spille super toke 2000 m2 per shitje! id: billion2094 shitet 2000 m2 toke ne spille. toka ndodhet ne nje vend shume te favorshem dhe ne super zhvillim, ka nje super panorame te detit sepse ndodhet shume prane tij. vend i pershtatshem per inves...05/07/2022 15:43

200,000 Euro Ne Spille Toke 4000 M2 Per Shitje! Id: Billion2095
Spille | Kavaje
Toke Bujqesore Perdorimi
4.00 Dynym ose 4000 m2

Ne spille toke 4000 m2 per shitje! id: billion2095 shitet 4000 m2 toke tek pika e vrojtimit ne spille. toka ndodhet ne nje vend shume te favorshem dhe ne super zhvillim, ka nje super panorame te detit. vend i pershtatshem per investim, toka eshte...05/07/2022 14:55

75,000 Euro Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë. 75,000 € Id: Opp+25912
Fresku/Linze | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2

Toka ndodhet në zonën e linzës, tiranë. me sipërfaqe totale prej 450 m2 . i përshtatshëm për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi. Është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. për më tepër na kontaktoni!...05/07/2022 13:06

44,000 Euro Shitet 450 M2 Toke Ne Babrru Tirane.
Kamez/Paskuqan | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
0.40 Dynym ose 400 m2
3.31 Km
dal centro citta

Shitet 450 m2 toke ne babrru tirane. toka eshte mbi njesine administrative te paskuqanit shume afer tiranes, ne nje zone me infrastrukture te plotesuar per ndertime. toka ka nje siperfaqe te hipotekuar 450 m2.toka ka dokumentacion te rregullt hipo...04/07/2022 23:27

226,400 Euro Shitet 2.830 M2 Toke Ne Berzhite Me Cmim 80 Euro/m2
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.80 Dynym ose 2800 m2
11.24 Km
dal centro citta

Shitet toke pemtore, lehtesisht e konvertueshme ne toke truall ne fsahtin ibe e poshtme, njesia administrative berzhite. toka ze nje siperfaqe totale prej 2830 m2 dhe ka nje pozicion mjaft te favorshem pasi eshte e pozicionuar buze rruges dytesor si ...04/07/2022 12:10

93,000 Euro
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
2.00 Dynym ose 2000 m2
8.55 Km
dal centro citta

...03/07/2022 07:56

760,000 Euro Truall Ne Shitje, Autostrada Tirane-durres
Zone Periferike | Tirana
Truall Perdorimi
6.40 Dynym ose 6400 m2
12.76 Km
dal centro citta

Shitet truall ne autostraden tirane-durres. trualli ka siperfaqe 6337 m2 dhe ndodhet prane pelikani security, vije e dyte. cmimi eshte 120 euro/m2....02/07/2022 10:06

250,250 Euro
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
0.40 Dynym ose 400 m2
11.24 Km
dal centro citta

...01/07/2022 16:22

206,250 Euro Shitet Tokë Në Zonën E Katundit Te Ri, Ne Afersi Te Tegut.
Sauk | Tirana
Truall Perdorimi
1.30 Dynym ose 1300 m2

Shitet tokë në zonën e katundit te ri, ne afersi te tegut. me sipërfaqe totale prej 1375 m2. e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. disponon dokumentacion te rregullt. opsion ideal investimi. për më tepër na kontaktoni...01/07/2022 15:12

90,000 Euro Shitet, Tokë, Farkë, Tiranë. 90,000 € Id: Opp+24061
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
1.40 Dynym ose 1400 m2
5.37 Km
dal centro citta

Shitet tokë në zonën e farkës , rruga lugjasi pranë parkut të liqenit. me sipërfaqe totale prej 1400 m2. e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. disponon dokumentacion te rregullt. e aksesueshme lehtësisht me unazën e madhe...01/07/2022 15:11

245,000 Euro
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
8.60 Dynym ose 8600 m2
13.97 Km
dal centro citta

...30/06/2022 18:20

160,000 Euro Shitet, Tokë-truall, Harry Fultz, Tiranë, 160.000 €, Id Pro26516
Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
2.10 Dynym ose 2100 m2
1.22 Km
dal centro citta

Disponojmë tokë-truall për shitje, pozicionuar te harry fultz. informacion mbi tokën: • toka-truall ka një sipërfaqe prej 210 m2. • njollë ndërtimi: 95m2 • disponon energji elektrike dhe ujë • me certifikatë e me dokumentacion ...30/06/2022 18:15

38,000 Euro Shiten 1040 M2 Toke Truall Ne Vore.
Vore | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2
15.47 Km
dal centro citta

Shiten 1040 m2 toke truall ne vore. toka ka nje siperfaqe te hipotekuar 1040 m2. toka ndodhet afer qytetit te vores ne nje lagje me infrastrukture te rregullt rugore dhe urbane.toka shitet me 38 euro m2 .toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor. ...30/06/2022 16:01

38,000 Euro Truall Per Shitje Ne Sarande!
Qender | Sarande
Truall Perdorimi
0.40 Dynym ose 400 m2
2.53 Km
dal centro citta

Jepet per shitje truall ne sarande me siperfaqe 400m2. trualli ndodhet ne brezin e pare buze rruges kryesore, shume i pershtatshem per investim. ka dokumntacion te rregullt! per me shume informacione na kontaktoni!...30/06/2022 14:40

285,000 Euro
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2
12.66 Km
dal centro citta

...29/06/2022 15:50

330,000 Euro
Zone Periferike | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
5.30 Dynym ose 5300 m2
6.00 Km
dal centro citta

...29/06/2022 15:50

75,000 Euro
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 Dynym ose 700 m2

...28/06/2022 16:11

1,185,000 Euro Shitet Toke Truall ,me Leje Ndertimi Ne Durres
Zone Periferike | Durres
Truall+Toke Perdorimi
1.00 Dynym ose 1000 m2

Toka ndodhet prane vinea resort dhe spa ka nje siperfaqe prej 10000 m/2 dhe eshte e pajisur me leje ndertimi nga bashkia e durresit. bashke me lejen e ndertimit eshte paraqitur dhe projekti i hotelit me pishine. projekti eshte i perbere nga tre ban...28/06/2022 09:10

295,000 Euro
Zone Periferike | Tirana
Truall+Toke Perdorimi
0.50 Dynym ose 500 m2

...27/06/2022 16:50

81,000 Euro
Sauk | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
0.70 Dynym ose 700 m2
3.25 Km
dal centro citta

...27/06/2022 13:15

443,000 Euro Shitet Toke Ne Autostraden Tirane-durres
Zone Periferike | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
4.50 Dynym ose 4500 m2
15.03 Km
dal centro citta

Shiten 4430m toke me certifikate pronesie ne maminas buze autostrades tirane-durres. e pershtatshme per cdo lloj biznesi per me shume info kontaktoni...25/06/2022 23:29

235,000 Euro Shitet Toka Autostrada Lezhe Tirane Kryqezim I Rriles
Zone Periferike | Lezhe
Toke Bujqesore Perdorimi
4.70 Dynym ose 4700 m2
6.62 Km
dal centro citta

Toka eshte e disponueshme per ndertim deri ne 4 kate, ndodhet ne vije te pare me siperfaqe 4730 m2 cmimi per 1000m2 eshte 50.000 euro. total 235.000 euro per me shume detaje 069 58 26 838 ...25/06/2022 13:37

330,000 Euro
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
6.00 Dynym ose 6000 m2
9.04 Km
dal centro citta

...23/06/2022 16:49

370,000 Euro Toke Per Shitje Ne Autostraden Tirane-durres!
Zone Periferike | Tirana
Toke Bujqesore Perdorimi
4.40 Dynym ose 4400 m2
2.42 Km
dal centro citta

Jepet per shitje toke me siperfaqe 4428m2 ne autostraden tirane-durres! toka ka dokumentacion te rregullt! per me teper informacione na kontaktoni!...23/06/2022 11:57

125,000 Euro
Gjiri i Lalzit | Durres
Toke Bujqesore Perdorimi
4.20 Dynym ose 4200 m2
3.85 Km
dal centro citta

...22/06/2022 16:47

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio