🏡 offerta offerte di lavoro

🕵 Online 111 Reader | ⏳ 17 pending ADV 
Reklama
Tirana

📣📣SORRIDIAL KERKON OPERTOR/E OUTBOUND. GJUHA ITALIANE!!!!

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💥Kompania "SORRIDIAL" sjell nje fushate marketing PER HERE TE PARE ne Shqiperi dhe hap vende te lira pune ne pozicionin:🗣Opertaor/e Outbound -- Gjuha Italiane.👉🏻Kriteret:🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane. 〽️Eks...
 • Profession: Operator/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Durres

💥Evo Trade Kerkon Operator/e FOREX : Gjuha Italisht 🇮🇹

Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania Pagesa: 60,000 Leke
📣📣Evo Trade kerkon te punesoj Operator/e Forex ne gjuhen Italiane! 👉🏻Kerkohet: 🗣Nivel mbi mesataren i gjuhes Italiane ne komunikim.〽️Eksperieca perben avantazh. 👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup. 🔋Amb...
 • Profession: Operator/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 19/06/2021
Tirana

🔈 Punesohuni Tani Dhe Fitoni 500 Euro + 200 Euro !

Sheshi Karl Topia,Tirane Pagesa: Me Marreveshje
 100 Agjent Burse ItalishtNivel mbi mesataren i italishtes.Deshire dhe ambicje per rritje profesionale.Ofrohet:Bonuse deri ne 200 euro Telefon & WhatsApp: Ju Mirepresim! ...
 • Profession: 100 Agjent Burse Italisht
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Kerkohen Agjente Burse FX Ne Spanjisht Page Baze+bonuse Te Shumta

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
Paga baze shume e kenaqshme (fillon nga 400 deri ne 1500 euro) plus bonuse te larta ditore, javore. Sales, Retention dhe Team Leader dhe grup.Jemi ne kerkim te kandidateve qe kane njohuri te mira te gjuhes : Spanjolle, per rolin e agjentit forex ne...
 • Profession: Agjente burse FX
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Zmart Company Kerkon Team Leader (Spanjisht), Retention (Greqisht) Dhe Agjente (Spanjisht, Greqisht)

Sheshi wilson Rruga Sulejman Delvina Pagesa: Me Marreveshje
📣📣Zmart Company, nje kompani suksesi ne Forex dhe experience te gjate ne treg, eshte ne kerkim te:- Team Leader (Spanjisht)-  Retention ne Gjuhen Greke -  Agjente ne Gjuhes Spanjolle dhe Greke.👉🏻Kerkohet:◽N...
 • Profession: Team Leader, Retention, Agjente
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

📢📢Hapen Vende Te Lira Pune Per Operator Te Gjuhes Italiane , Spanjolle Dhe Greke Me Eksperienc

Kompleksi Halili, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
💥Kerkohen operator ne gjuhet:-Italiane -Spanjolle -Greke 👉🏻Kerkohet:◽️Aftesi te mira komunikuese◽️Zoterues te mire te gjuhes◽️Eksperience ne call center ◽️Bashkepunim ne ekipin e punes◽️Ambicie dhe vendosmeri👉🏻...
 • Profession: Operator/e Telefonik
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

💵 Kerkohen Operator Call Center. Pagesa 500 Euro + Bonuse. Telefononi Tani Per Interviste.

Bulevardi Gjergj Fishta,nr 164, hotelit Hilton Garden Inn, Tiranë Pagesa: 500 Euro
 ​​​​​🔹ZZ GROUP ka nje pervoje disavjeçare ne tregun shqiptar ne fushen e telemarketingut. Me ane te frymes pozitive te percjelle nga struktura drejtuese, eshte bere e mundur ngritja e nje kulture dhe mjedisi pune te admirueshem. Filo...
 • Profession: Operatore telemarketingu
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

💥PAGESE DERI NE 1000 EURO! BEHU PJESE E IMPACT SHPK! 🇩🇪 🇬🇷 🇮🇹

Sheshi Uillson, Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
🇩🇪 Gjermanisht 🇮🇹 Italisht 👉🏻Ofrojme :💰Bonuse teper te kenaqshme ditore, javore dhe mujore.👩🏻‍💻Ambjent i kendshem, staf i komunikueshem.🏖️Fundjava pushim.👉🏻Kriteret e kerkuara:👥Aftesi shume te mira kom...
 • Profession: Operator/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

📣📣Panorama Call Center Kerkon Agjente Marketing Anglisht & Team Leader Spanisht 🇬🇧

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🇬🇧 Junior Anglisht (Me/pa eksperience)📌Kerkohet: 〽️Me eksperience, minimalisht 3 muaj. 🧩Mosha mbi 18 vjec.💸Page baze nga me te kenaqshmet ne treg.⏳Ofrojme mundesi punesimi Full-Time.📝Kontrate te rregullt pune ne baze te leg...
 • Profession: Agjente Marketing
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Ani Caffe Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pran Restorant Durresit Pagesa: Me Marreveshje
Ani Caffe kerkon te punesoje kamarier/e (Te dije dhe banakun)👉🏻Kerkohet:✅Te kene eksperience pune.✅Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✅Te jene korrekt dhe etik ne pune.👉🏻Ofrohet:✅Page e kenaqshme.✅Kushte te mira...
 • Profession: Kamarier
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

📣PO KERKON NJE VEND PUNE QE TI PERMBUSHE AMBICJET E TUA? APLIKO TANI!! BDM GROUP! 🇬🇷🇩

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
◽Greqisht -> Operator/e◽Spanjisht -> Operator/e📌Kriteret:〽️Eksperienca e mepareshme perben avantazh.⏳Disponibilitet per te punuar full-time.📌Ofrohet:👩🏻‍💻Ambjent mikeprites, bashkpunuese, suportiv dhe rinor. 🥇Team...
 • Profession: Operator/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Lavazza TEG Kerkon Te Punesoje Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Lavazza TEG kerkon te punesoje kamariere.🔸Kerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme me klientet🔹 Ofrohen:-Kushte shume te mira pune.-Page e kenaqshme.- Nje dite pushimi ne jave. ...
 • Profession: Kamariere
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Peshku I Arte Ofron Vend Te Lire Pune Ndihmes Kuzhinier/ Nxitoni

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📍Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje Ndihmes Kuzhinier/e👉 Kerkohet:✅Te kete eksperience pune.✅Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me klientet.✅Te jete korrekt dhe etik ne pune.👉 Ofrohet:✅Pagese shume e kenaqshme.✅Kush...
 • Profession: Ndihmes Kuzhinier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Himare

Dimitri Restorant Ne Livadhe Kerkon Te Punesoje Sanitare +355 67 519 6777

Himarë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Dimitri Restorant kerkon te punesoje:-SanitareKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune✔Te jete korrekte edhe e komunikueshme.👉🏻Ofrohet:✔Paga shume e mire.✔Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites.📍Adresa: Livadh, Himare📲...
 • Profession: Sanitare
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Vlore

Bar Brown Ne Vlore Kerkon Banakier/e

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Bar Brown ne Vlore kerkon Banakier/e👉🏻Kriteret:-Preferohen me eksperience te meparshme pune-Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Vlore...
 • Profession: Banakier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Vlore

Studio 54 Vlore Kerkon Te Punesoje Kamariere

Lungomare, Vlore Pagesa: Me Marreveshje
Studio 54 Vlore kerkon Staf ne pozicionet:-KamariereKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Lungomare Vlore📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne numri...
 • Profession: kamariere
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 19/06/2021
Tirana

📣📣Milano Medical Center Kerkon Te Punesoje Fizioterapist/e

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
💥Milano Medical Center kerkon te punesoje:-Fizioterapist/e👉🏻Kerkohet:〽️Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✔️Te jete e qeshur dhe e komunikueshme.✔️Te jene korrekt dhe etik ne pune.✔️Seriozitet dhe perkushtim ndaj ...
 • Profession: Fizioterapist/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

📣Firma ABC BUILDING Ne Degen E Saj Ne Tirane Kerkon Mjeshtra Guri Dhe Mermeri Paga 1000 Euro

Tirana, Albania Pagesa: 1,000 Euro
🗣ABC BUILDING Hap vende te lira pune ne pozicionet:🔷Mjeshter Guri🔷Mjeshter Mermeri👉🏻Kriteret:◽️Te kene eksperince te mepareshme ne perpunimin e gurit dhe te mermerit.◽️Te jene serioz dhe te dedikuar ndaj punes. ◽️Te kene ...
 • Profession: Mjeshter guri dhe mermeri
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

💫Kërkohen 30 Agjentë/e Për Gjermanisht, Spanjisht, 😍 Pagë + Bounse > 1.000 €

21 Dhjetori, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
✅Hapen vende te lira pune per agjente (gjermanisht/spanjisht)🗣️Nese flisni gjermanisht ose spanjisht dhe keni deshire te punoni jeni ne vendin e duhur!✅Kerkohet:〽️Kane perparesi kandidatet me eksperience pune. Mjafton te kene njohuri te...
 • Profession: Agjent
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Regency Casino Tirana 💫 Kerkon Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
Regency Casino Tirana  ofron vende te lira pune ne keto pozicione:  1 - Kamerier/e (F)Kushtet e punes:1- Puna eshte 8 ore ne dite 5 dite ne jave ( dy dite jane pushim). 2- Ofrohet paga baze 50.000 leke te reja nga kompania. Me bakshishe dhe bonu...
 • Profession: Kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Tirana

Bistro Pizzeria Kerkon Punonjes Fast Foodi,krepier/e,sanitare

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bistro Pizzeria kerkon punonjes fast foodi,krepier/e,sanitare 🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Me ose pa eksperience te meparshme pune.   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.   - Te jene pozitive dhe te qeshur.   - Te je...
 • Profession: Punojes Fast Food krepier/e,sanitare
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Himare

Horizonti Borsh Kerkon Te Zgjeroje Staf

Borsh, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Horizonti Borsh kerkon te punesoje:-Kuzhinier/e-Ndihmes kuzhinier/e-Kamarier/e- SanitareKerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshemOfrohet:-Page e kenaqshme-Kushte te mira puneAdresa: Borsh, HimarePer me shume inform...
 • Profession: Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier, Kamarier/e, Sanitare
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Tirana

TET WINE SHOP Kerkon Shitese

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
TET WINE SHOP kerkon shitese me kohe te plote👉 Kriteret e punes per kandidatet :    - Te kene eksperience te meparshme pune.    - Te njoh te pakten 1 gjuhe te huaj (Anglisht/Italisht)   - Te jete e paraqitshme, e qeshur, e shkathet, korrek...
 • Profession: Shitese
 • Eta: 20-30 Vjece
 • 20/06/2021
Tirana

Xhambi Courier Kerkon Motorist Dhe Recepsioniste

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Pagesa: 600 Euro
Xhambi Courier kerkon Staf ne pozicionet:-Recepsioniste - Motorist (Paga 500-600 euro)Kriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Ish fusha e Aviacionit, Tiran...
 • Profession: Motorist, Recepsioniste
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

📣✅Punesim I Menjehereshem!!!! CALL CENTER Kerkon Operator Italisht 🇮🇹 🇮🇹 🇮🇹

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🗣️Call center ka hapur vende te lira pune ne pozicionet :🇮🇹Operator/e - Page baze 500 Euro + 100 per cdo FTD.👉🏻Kerkohet: 🇮🇹Mjafton te keni nivel mesatar  te italishtes.〽️Ekpserienca perben avanta...
 • Profession: Operator/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Tirana

Kerkohen 120 Operator Telefonik (Anglisht, Italisht, Greqisht)

Tirane Pagesa: Me Marreveshje
📌SmartFin (call center) ofron mundesi punesimi FULL-TIME dhe te menjehershmene pozicionin e Operatorit Telefonik.👉🏻Ofrojme:- Ambjent pune te kendshem dhe motivues- Kontrate pune te rregullt sipas ligjit shqiptar ne fuqi- Trajnime periodike ...
 • Profession: Operator/e telefonike
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

OFERTE PUNE

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
We are hiring!Kompania EE Investing kerkon te punesoje Staf me operator ne gjuhet:- Anglisht- Gjermanisht- Spanjisht Eksperienca e merpashme ne Call Center perben avantazh.Rroga baze varion si me poshte:Operatoret pa eksperience: 350&nb...
 • Profession: Operator
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

📣WWN Kerkon Agjente Telemarketing ( JO FOREX) Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌"WWN" kerkon te punesoj agjente telemarketing ne gjuhen angleze 🇬🇧 .👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes angleze.〽️Eksperience mbi tre muaj ne fushata te ndryshme ne Call Center.🥇Energji dhe ...
 • Profession: Agjent Telemarketing
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

The Consulate Lounge Bar Kerkon Kamarier/e, Sanitare

Rruga e Ambasadave, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
The Consulate Lounge Bar kerkon te punesoje:-Kamarier/e qe te dije dhe banakun-SanitareKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune✔Te jene korrekt dhe te komunikueshem.👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites...
 • Profession: kamarier
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Tirana

Italian Food And Drinks Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Italian Food and Drinks kerkon te punesoje Kamarier/e, Banakier/e👉🏻Kerkohet: ✔Te kene eksperience te meparshme pune.✔Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✔Te jene korrekt dhe etik ne pune.✔Mosha nen 30 vjece.👉🏻Ofrohet:✔Pa...
 • Profession: Kamarier/e, Banakier/e
 • Eta: 20-30 Vjece
 • 22/06/2021
Tirana

Qendra Tuttestetica Kerkon Te Punesoje Parukiere

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Qendra Tuttestetica kerkon te punesoje parukiere.👉🏻Kerkohet: ✅Te kene eksperience pune.✅Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✅Te jene korrekt dhe etik ne pune.👉🏻Ofrohet:✅Paga e kenaqshme.✅Kushte te mira p...
 • Profession: Parukiere
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Tirana

Ejona Restorant Kerkon Te Punesoje 2 Sanitare

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
Ejona Restorant kerkon te punesoje 2 sanitare.👉🏻Kerkohet:✅Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✅Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✅Te jene korrekt dhe etik ne pune.✅Te jene te disponueshme per te punuar me turne.✅Tur...
 • Profession: Sanitare
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Tirana

Konsulent Imobiliar

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: 800 Euro Aplikimet deri me: 01/07/2021
Nëse ke aftësi shumë të mira bashkëpunimi, je njeri dinamik dhe të pëlqen të jesh i pavarur në punën që bën, ky është vendi i duhur.Future Home kërkon të bashkëpunojë me njerëz si Ti.Dërgo aplikimin tënd me anë të adresës së...
 • Profession: Agjent Imobiliar
 • Eta: 18-28 Vjece
 • 22/06/2021
Tirana

Bar Coffe Ne Qender Te Tiranes, Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Ndihmes Banakier/e, Kamarier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Coffe kerkon te punesoje banakier/e, ndihmes banakier/e, kamarier/e.👉🏻Kerkohet:✅Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✅Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✅Te jene korrekt dhe etik ne pune.👉🏻Ofrohet:✅Page e kena...
 • Profession: Banakier/e, Ndihmes Banakier/e, Kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Tirana

Furre Buke Pasticeri Luara Kerkon Te Punesoje Shitese

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Furre Buke Pasticeri Luara kerkon te punesoje shitese.👉🏻Kerkohet:✅Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✅Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✅Te jene korrekt dhe etik ne pune.👉🏻Ofrohet:✅Page e kenaqshme.✅Kushte te...
 • Profession: Shitese
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Shkoder

📣Kompania Lr Health And Beauty Kerkon Te Punesoje Bashkepunetore Per Marketing

Shkodër, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kompania Lr Health and Beauty kerkon te punesoje Bashkepunetore per Marketing.👉🏻Kerkohet: ✅Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✅Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✅Te jene korrekt dhe etik ne pune. ✅M...
 • Profession: Bashkepunetore per marketing
 • Eta: 25-35 Vjece
 • 22/06/2021
Tirana

📣Siar Coffe Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e 0682762244

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Siar Coffe Bar kerkon te punesoje kamarier/e:👉🏻Kerkohet:✅Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✅Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✅Te jene korrekt dhe etik ne pune.👉🏻Ofrohet:✅Page e kenaqshme.✅Kushte te...
 • Profession: Kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Himare

Horizonti Borsh Kerkon Te Zgjeroje Staf

Borsh, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Horizonti Borsh kerkon te punesoje:-Kuzhinier/e-Ndihmes kuzhinier/e-Kamarier/e- SanitareKerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshemOfrohet:-Page e kenaqshme-Kushte te mira puneAdresa: Borsh, HimarePer me shume inform...
 • Profession: Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier, Kamarier/e, Sanitare
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Tirana

Mia Spa Kerkon Te Zgjeroj Staf

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Mia Spa Kerkon Te Zgjeroi StafFizioterapiste/Masazhatore Estetiste/MasazhatoreKriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene pozitve dhe te qeshura...
 • Profession: Fizioterapiste/Masazhatore Estetiste/Masazhatore
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Vlore

C- Front Lounge Bar Kerkon Te Punesoje : Banakiere Dhe Sanitare

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
🔹 C- Front Lounge Bar kerkon te punesoje: - Banakiere - Sanitare 🔶 Kriteret : - Te kete eksperienca te meparshme. -Te jete e sjellshem me stafin. - Mosha per sanitare deri ne 45 Vj...
 • Profession: Sanitare dhe Banakiere
 • Eta: 35-45 Vjece
 • 19/06/2021
Tirana

Bar Coffe Ne Qender Te Tiranes, Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Ndihmes Banakier/e, Kamarier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Coffe kerkon te punesoje banakier/e, ndihmes banakier/e, kamarier/e.👉🏻Kerkohet:✅Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✅Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✅Te jene korrekt dhe etik ne pune.👉🏻Ofrohet:✅Page e kena...
 • Profession: Banakier/e, Ndihmes Banakier/e, Kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Tirana

Ejona Restorant Kerkon Te Punesoje 2 Sanitare

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
Ejona Restorant kerkon te punesoje 2 sanitare.👉🏻Kerkohet:✅Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.✅Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✅Te jene korrekt dhe etik ne pune.✅Te jene te disponueshme per te punuar me turne.✅Tur...
 • Profession: Sanitare
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Tirana

Fast Food Mevlani Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Per Turn Te Pare.

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fast Food Mevlani kerkon te punesoje Kuzhinier per turn te pare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :- Te kete eksperience te meparshme pune.- Te jete i/e sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jete pozitive dhe i/e qeshur.- Te jete i/e gatshem te p...
 • Profession: Kuzhinier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Italian Food And Drinks Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Italian Food and Drinks kerkon te punesoje Kamarier/e, Banakier/e👉🏻Kerkohet: ✔Te kene eksperience te meparshme pune.✔Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✔Te jene korrekt dhe etik ne pune.✔Mosha nen 30 vjece.👉🏻Ofrohet:✔Pa...
 • Profession: Kamarier/e, Banakier/e
 • Eta: 20-30 Vjece
 • 22/06/2021
Tirana

Nest Bistro Coffee Kerkon Picajol, Ndihmes Picajol, Banakier/e, Ndihmese Banakier, Kamarier/e

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nest Bistro Coffee kerkon Staf ne pozicionet:- Picajol- Ndihmes picajol- Banakier/e- Ndihmese banakier (femer)- Kamarier/eKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍A...
 • Profession: Picajol, Ndihmes picajol, Banakier/e, Ndihmese banakier, Kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 19/06/2021
Tirana

Onix Bar Lounge Kerkon Banakiere

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania Pagesa: 35,000 Leke
Onix Bar Lounge kerkon te punesoje  BanakiereKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune✔️Te jete serioze👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Stacioni i trenit, Tirane📲📞 Kandidatet mun...
 • Profession: Banakiere
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 19/06/2021
Tirana

Pizza Laguna Kerkon Picier/e

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pizza Laguna kerkon te punesoje Picier/e Kriteret:✔️Eksperience te meparshme pune✔️Mosha: 25-45 vjec👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Rruga e Elbasanit📲📞 Kandidatet mund ...
 • Profession: Picier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 19/06/2021
Tirana

Bar Cataluna Kerkon Kamarier/e

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Cataluna  kerkon Staf ne pozicionet:-Kamarier/eKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha, Tirane📲📞 Kandidatet mund te kont...
 • Profession: Kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Zgara 5 Maji Kerkon Zgarist, Punetor Fast Food, Sanitare

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Zgara 5 Maji kerkon te punesoje -Zgarist-Punetor Fast Food-Sanitare Kriteret:✔️Preferohet me eksperience pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: 5 Maji , Tirane📲📞 Kandidatet mund te ko...
 • Profession: Zgarist, Punetor Fast Food, Sanitare
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Lemon Gastro Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/ Barist

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
Lemon Gastro Bar eshte nje bar i cili operon ne fushen e bareve dhe restoranteve prej me shume se 5 vitesh.Lemon Gastro Bar kerkon te punesoje banakier/barist per turnin e dyte.Kerkohet:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.-Te kete disponi...
 • Profession: BANAKIER / BARIST
 • Eta: 25-35 Vjece
 • 20/06/2021
Tirana

Destinacion Bar Lounge Kerkon Te Punesoje Banakiere

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: 40,000 Leke
Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje banakiere.Kerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune.-Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme. Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Pagesa 40.000 leke te rejaAdresa: Don Bosco, TiranePer me shume...
 • Profession: Banakiere
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

The Consulate Lounge Bar Kerkon Kamarier/e, Sanitare

Rruga e Ambasadave, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
The Consulate Lounge Bar kerkon te punesoje:-Kamarier/e qe te dije dhe banakun-SanitareKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune✔Te jene korrekt dhe te komunikueshem.👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites...
 • Profession: kamarier
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Tirana

Bar Kafe N'Cep Kerkon Kamarier

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Kafe N'Cep kerkon Kamarier qe di te beje dhe banakierin-KamarierKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mire dhe bonuse nese rrit xhiron ditoreKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Rruga e...
 • Profession: kamarier
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 19/06/2021
Tirana

Ofrohet Pune Konsulent Imobiliar!

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
RE/MAX Alpha, pjese e rrjetit imobiliar me te madh ne bote ne fushen e pasurive te paluajtshmepo kerkon te rinj dhe te reja te cilet kane energjine dhe deshiren per te filluar nje karriere te redhe hapat e para te sipermarrjes ne fushen e pasurive t...
 • Profession: Konsulent Imobilar
 • Eta: 25-35 Vjece
 • 21/06/2021
Tirana

Alcall Albania Kerkon Team Leader Ne Gjuhen Italiane

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Alcall Albania kerkon Team Leader ne Gjuhen Italiane per Fushaten Luce GasKriteret:- Eksperience e meparshme pune- Njohje e Gjuhes ItalianeOfrohet:- Orari part time 16:00 - 21:00 - Ambjent komod- Kushte te mira pune- Pagat me konkurruese ne...
 • Profession: Team leader
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Kerkohet Picajol Dhe Ndihmes/e Picajol

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pizza King Hallall kerkon te punesoje:- Picajol- Ndihmes/e picajol   - Te kene eksperience te meparshme pune.⚫Ofrohen :   💵 Pagese e kenaqshme....
 • Profession: Picajol, Ndihmes/e picajol
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

A-Noir Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
A-Noir Lounge kerkon te punesoje:-Kamarier/e -Kujdestare lodrash👉🏻Kerkohet:✔Te kene eksperience te meparshme pune.✔Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✔Te jene korrekt dhe etik ne pune.👉🏻Ofrohet:✔Paga shume e mire....
 • Profession: Kamarier/e, Kujdestare lodrash
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Sarande

Nendetsja Bar Restorant, Sarande Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e Dhe Picajol

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nendetsja Bar Restorant Sarande, kerkon te punesoje:-Kuzhinier/e-PicajolKriteret:✔ Kane perparesi kandidatet me eksperience pune✔Te jene etik dhe te sjellshem✔Te jene korrekt dhe te komunikueshem👉🏻Ofrohet:✔Paga shume e mire✔Kushte ...
 • Profession: Kuzhinier/e, Picajol
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Himare

Tavernatosteki Himare Kerkon Te Punesoje Lidhes Sufllaqeje.

Himarë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Tavernatosteki Himare kerkon te punesoje lidhes sufllaqeje.Kerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune.-Te jete i sjellshme dhe i komunikueshme. Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa:  Qender, HimarePer me s...
 • Profession: Lidhes Sufllaqeje
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Ego Lounge Tirana Kerkon Staf Energjik

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Ego Lounge Tirana Kerkon te punesoj Kamariere Femer 2Banakiere Femer 1Kriteret e kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene pozitv dhe te qeshur ne punePune me turn...
 • Profession: Kamariere,Banakiere
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

💥Grind Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere/ Kamariere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢 Grind Bar kerkon te punesoje:✅Banakier/e✅Kamarier/e (femer)👉🏻Kerkohet: 〽️Te kete eksperience pune te meparshme.✅Te jete korrekte dhe serioze ne pune.⏳Te jete e komunikueshme dhe e sjellshme.👉🏻O...
 • Profession: Banakier/e, Kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Bar Lounge Ne Bllok Kerkon Banakier, Kamariere, Pjatalarese

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 45,000 Leke
Bar Lounge ne Bllok  kerkon Staf ne pozicionet:- 1 Banakier, pagesa 45 000  leke te reja- 4 Kamariere me ose pa eksperience (mund t'i trajnojme), pagesa 35 000 leke te reja- 2 Pjatalarese, pagesa me marreveshjeKriteret:✔️P...
 • Profession: Banakier, Kamariere, Pjatalarese
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

💥Roi's Fast Food Kerkon Te Punesoje Motorrist

Kombinat, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Roi's Fast Food kerkon te punesoje motorrist. 👉🏻Kerkohet:✅Te kene eksperience pune✅Te jene te sjellshem dhe korrekt✅Te jene etik ne pune 👉🏻Ofrohet:✅Kushte shume te mira pune💵Page e kenqshme&...
 • Profession: Motorrist
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Pasticeri Tritikum Kerkon Te Punesoje Shitese Furre Buke, Pasticeri

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Pasticeri Tritikum kerkon te puneosje shitese furre buke pasticeri.Kerkohet:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.-Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme-Te jete etike dhe korrekte ne pune.-Mosha deri ne 30 vjecOfrohet:-Kushte shume te mir...
 • Profession: Shitese
 • Eta: 20-30 Vjece
 • 20/06/2021
Tirana

Bar Restorant Te Myslym Shyri Kerkon Kamarier/e

Rruga Vangjush Furxhi, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant te Myslym Shyri kerkon Staf ne pozicionet:-Kamarier/e Bar-RestorantKriteret:✔️Eksperience te meparshme pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Rruga Vangjush Furxhi📲📞 Kand...
 • Profession: Kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Siar Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e (355 68 276 2244)

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 20,000 Leke
Siar Lounge kerkon te punesoje kamarier/e :🔹 Kriteret e punes  - Te kete eksperience te meparshme pune- Te jete te sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jete pozitive dhe te qeshur.- Te jete te gatshem te punojne me turne.⚫Ofr...
 • Profession: Kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Eat Me Kerkon Te Punesoje Motorrist

Qyteti Studenti, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Eat ME kerkon te punesoje:-Motorrist Kriteret e kandidateve :Te kene eksperience te meparshme pune Te jene te sjellshem me stafin dhe klientetTe jene pozitiv dhe korrektOfrohet:Kushte te mira punePagese te kenaqeshmeMotorri i kompa...
 • Profession: Motorrist
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 19/06/2021
Tirana

Bar Bloom Kerkon Banakier/e,Kamarier/e

Astir Pagesa: Me Marreveshje
📢Bar Bloom kerkon staf:-Banakier/e-Kamarier/e👉🏻Kriteret:-Kane perparsi kandidatet me eksperience te meparshme.-Etik ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese.👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprite...
 • Profession: Banakier/e,Kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Pizzeri Cappadocia Kerkon Te Punesoje Picajol, Punonjese Per Fast Food Dhe Motorrist

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
-Picajol- Motorrist✅Kriteret e punes:• Te jene  pozitiv dhe te shkathetOfrohen: • Pagesa e kenaqshme. ...
 • Profession: Punonjese Fast Food
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 19/06/2021
Lezhe

Kerkohet Te Punesohet Kujdestare Dhe Sanitare Per Shtepine

Shëngjin, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet nje grua per kujdestare dhe pastruese.Te jete e pjekur, e mire, punetore.Te jete e disponueshme per tu shperngulur per te fjetur.Te jete pa preokupime (pa femije te vegjel).Kane perparesi kandidatet me arsim te larte.Te jete ko...
 • Profession: Kujdestare/Pastruese per shtepi
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

📣Firme Italiane Hap Vende Pune Ne Pozicionin Drejtuese Teknike ( Teknologe )

Kamëz, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Firme Italiane kerkon te punesoje drejtuse teknike ( Teknologe ).👉🏻Kerkohet:-Te kene eksperience pune.-Kane perparesi kandidatet me  diplomen perkatese.-Tekene njohuri te gjuhes Italiane. -Mosha 22-30 vjece.-Te jete pa angazhime te tjera....
 • Profession: Teknologe
 • Eta: 20-30 Vjece
 • 20/06/2021
Tirana

Wake Up Coffee House Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e Dhe Kamarier/e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Wake Up Coffee House kerkon te punesoje- kuzhinier/e - kamarier/e (paga 25 000 leke te reja)Kerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene sjellshem dhe te komunikueshem-Te jene korrekt dhe pozitivOfrohet:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaq...
 • Profession: Kuzhinier/e, Kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Bar Europa Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Europa kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Banakier/eKerkohet:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.-Te jene korrekt dhe etik ne pune.Ofrohet:-Kushte shume te mira pune.-Page e kenaqshme.Adresa:&...
 • Profession: Kamarier/e, Banakier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Le Bon Kerkon Staf

Zogu i Zi, Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Le Bon kerkon te punesoje:-Ndihmes/e kuzhine- Vajza sherbimi (18-35 vjec)- Sanitare- LavapjateseKriteret e punes: - Preferohet me eksperience pune - Te jene te sjellshem, te komunikueshem Ofrohet Pagese e kenaqshm...
 • Profession: Ndihmes/e kuzhine, vajza sherbimi, sanitare, lavapjatese
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Sense Restro Lounge Kerkon Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes Barist, Hostes/e, Sanitare Dhe Pjatalarse

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Sense Restro Lounge kerkon te punesoje Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes Barist, Hostes/e, sanitare dhe Pjatalarese 🔹 Kriteret e punes  - Te kene eksperience te meparshme pune- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet....
 • Profession: Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes Barist, Hostes/e, sanitare dhe Pjatalarese
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Himare

Nashos Restorant Kerkon Te Punesoje Kuzhinier

Himarë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Nashos Restorant kerkon te punesoje kuzhinier Kerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete i sjellshme dhe i komunikueshme. Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa: Plazhi LivadhPer me shume informacion...
 • Profession: Kuzhinjer
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Le Bon Kerkon Shef/e Kuzhine

Zogu i Zi Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Le Bon kerkon Shef/e kuzhine Kriteret e punes: - Preferohet me eksperience pune - Te jene te sjellshem, te komunikueshem Ofrohet Pagese e kenaqshme Kushte shume te mira pune.  A...
 • Profession: Shef/e kuzhine
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Melug Restorant Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Melug Restorant  kerkon te punesoje kuzhinier /eKerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete i sjellshme dhe i komunikueshmeOfrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa: Rruga Mihal Duri , TiranePer me shume informac...
 • Profession: Kuzhinier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 19/06/2021
Tirana

Golosa Pizzeria-Ristorante Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania Pagesa: 60,000 Leke
Golosa Piceria-Ristorante kerkon te punesoje:-Picier-Ndihmes picier-Ndihmes kamarier/eKerkohet:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.-Te jete te sjellshem dhe te komunikueshem.-Te jete etik dhe korrekt ne pune.-Te kene disponibilitet per te...
 • Profession: Picier, Ndihmes picier, Ndihmes kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Rozafa Sea Food Kerkon Te Punesoje Ndihmese Kuzhiniere

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
 Rozafa Sea Food kerkon te punesoje ndihmes/e kuzhinier/e. 👉 Kerkohet:✅Te kete eksperience pune.✅Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme.✅ Te jete bashkpunuese dhe pozitive.✅ Te jete e perkushtuar ne pune.👉&a...
 • Profession: Ndihmes/e Kuzhinier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

📣HITJOB Kërkon Te Punesoje Operator Telemarketingu

Rruga Arben Broci, Tirana, Albania Pagesa: 400 Euro
📣 HITJOB Kërkon Te Punesoje Operator Telemarketingu:📌 Kerkohet:⏱️Të zotërojë mirë gjuhën Italiane📌 Ofrohet:⏱️Kushte shumë të mira pune sipas legjislacionit Shqiptar⏱️Ambient Rinor💵Pagesë e kënaqshme (400-700 Euro...
 • Profession: Operator Telemarketigu
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Kerkohen Te Punesohen Banakier/e & Kamarier/e

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📌Kerkohet te punesohet staf ne pozicionet: 🔷Banakier/e 🔷Kamarier/e 👉🏻Kerkohet: ▫️Eksperienca perben avantazh. ▫️Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup. ▫️Korrektese dhe seriozitet ne pune. 👉🏻Ofro...
 • Profession: Banakier/e Kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Himare

Seaside Borsh, Himare Kerkon Te Zgjeroje Staf

Borsh, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Seaside Borsh Himare kerkon te punesoje:-Picajol-Ndihmes kuzhinier/e ose Zgarist-Sallatjer-PjatalareseKerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshemOfrohet:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshme-Staf mikpr...
 • Profession: Picajol, Ndihmes Kuzhinier/e ose Zgarist, Sallatjer, Pjatalarese
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Tirana

Deluxe Shisha Lounge Kerkon Te Zgjeroje Staf

Don Bosco, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Deluxe Shisha Lounge kerken te puneosje :-Banakiere (F)-Ndihmes Banakiere (F)-Kamarier(M)Kerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene te qeshur dhe te komunikueshem-Te jene korrekt dhe te sjellshem Ofrohet:-Kushte shume te mira pune-Page e ke...
 • Profession: Banakier/e, Ndihmes banakier/e, Kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Himare

Fast Food Ne Himare Kerkon Staf

Pedonalja, Himare Pagesa: Me Marreveshje
Fast Food ne Himare  kerkon Staf ne pozicionet:- Furrxhi- Specialist/e krepash- Dy kamariere (femra)- Pjatalares/eKriteret:✔️Eksperience te mepareshme pune✔️Etike ne pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe...
 • Profession: Furrxhi, Specialist/e krepash, Dy kamariere (femra), Pjatalares/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Tirana

Kompleksi Dine Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
Kompleksi Dine kerkon te punesoje:-Punonjes/e Fast-Food (Paga 50000 + Siguracione)-Banakier/e (Paga 40000 + Siguracione)-Kamarier/e (Paga 25000 + Siguracione)-Motorrist (50000 + Siguracione)Kerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene sjellshem dhe te...
 • Profession: Punonjes/e FastFoodi, Banakier/e, Kamarier/e, Motorrist
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Durres

Hotel Restorant Kosova Kerkon Ndihmese Kuzhiniere, Banakiere Dhe Sanitare

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania Pagesa: 27,000 Leke
Hotel Restorant Kosova kerkon staf:   - Banakiere- Ndihmese- Kuzhiniere - Pastruese   Kriteret e punes:  - Preferohet me eksperience pune  - Te jene te sjellshme, te komunikueshme &nbsp...
 • Profession: Ndihmese Kuzhiniere, Banakiere dhe Pastruese
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Vlore

Big Scoop Vlore Kerkon Te Zgjeroje Staf

Lungomare, Vlore Pagesa: Me Marreveshje
Big Scoop 🍨 kerkon Staf ne pozicionet:- Krepier/e 🌮- Gelateri 🍧- Banakier/e 🍸- Kamarier/e ☕- Ndihmes/e kamariere 🍹- Pjatalarese 🍽️Kriteret:✔️Me ose pa eksperien...
 • Profession: Krepier/e, Gelateri. banakier/e, kamarier/e, ndihmes kamarier, pjatalares/e
 • Eta: 18-28 Vjece
 • 19/06/2021
Vlore

Hotel Swiss Radhime Kerkon Te Zgjeroje Staf

Radhimë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel Swiss Radhime kerkon te punesoje:-Shef kuzhine-Ndihmes kuzhinier/eKerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene te komunikueshem dhe te sjellshem me klientetOfrohet:-Page e kenaqshme-Kushte shume te mira pune-Staf mikpritesAdresa: Rradhime, Vlore...
 • Profession: Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier, Sanitare
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Vlore

Namma Barbeque Kerkon Te Zgjeroje Staf

Vlorë, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Namma Barbeque Kerkon Te Zgjeroje Staf:-Ndihmes Kuzhinier/e-Kamarier/eKerkohet:-Te kete eksperience pune te meparshme.-Te jete i sjellshem dhe i komunikueshem me klientet.Ofrohen:-Kushte te mira pune.-Staf mikrprites.-Page e kenaqshme.Adresa: Lungom...
 • Profession: Ndihmes Kuzhinier/e, Kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Himare

Bar Restorant Jurgen Kerkon Te Zgjeroje Staf

Borsh, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Restorant Jurgen Kerkon Te Punesoje:  -Picajol-Ndihmes kuzhinier-Kamarier/e (te dije gjuhe te huaj)-SanitareKerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshemOfrohet:-Kushte shume te mira pune-Page e k...
 • Profession: Picajol, Ndihmes Kuzhinier, Kamarier/e, Sanitare
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Sarande

Hotel Ne Vijen E Pare Ne Sarande Kerkon Te Punesoje Kamarier Per Beach Bar

Saranda, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Hotel ne vijen e pare ne Sarande kerkon te punesoje kamarier per Beach Bar Kerkohet:-Te kete eksperience te meparshme pune-Te jete i sjellshme dhe i komunikueshme me klientet.Ofrohen:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshmeAdresa: Sarand...
 • Profession: Kamarier
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 19/06/2021
Tirana

Kerkojme Retention Dhe Operator/e Forex

Rruga Panorama, Tirana, Albania Pagesa: 600 Euro
1. KERKOJME -> RETENTION FOREX 🇮🇹 🇩🇪 🇪🇦. PUNESIM I MENJEHERSHEM. KUALIFIKIMET PER RETENTION FOREX: 1. NJOHJA MIRE e nje prej gjuheve te meposhtme: A. Italisht🇮🇹 B. Gjermanisht 🇩🇪 C. Spanjisht🇪🇦 2. Ek...
 • Profession: Retention dhe Operator/e FOREX
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

📢📢Kerkohen: Agjent Marketing Me Eksperience

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
💥“Call Center” hap vende te lira pune ne pozicionin Agjent Marketing ne gjuhet: 🇬🇧Anglisht 🇩🇪Gjermanisht🇪🇸Spanjisht 🇮🇹Italisht 🇬🇷Greqisht 👉🏻Kriteret: ...
 • Profession: Agjente Marketing
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Himare

Fast Food Ne Himare Kerkon Staf

Pedonalja, Himare Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 28/06/2021
Fast Food ne Himare  kerkon Staf ne pozicionet:- Furrxhi- Specialist/e krepash- Dy kamariere (femra)- Pjatalares/eKriteret:✔️Eksperience te mepareshme pune✔️Etike ne pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe...
 • Profession: Furrxhi, Specialist/e krepash, Dy kamariere (femra), Pjatalares/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Himare

Seaside Borsh, Himare Kerkon Te Zgjeroje Staf

Borsh, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Seaside Borsh Himare kerkon te punesoje:-Picajol-Ndihmes kuzhinier/e ose Zgarist-Sallatjer-PjatalareseKerkohet:-Te kene eksperience pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshemOfrohet:-Kushte shume te mira pune-Page e kenaqshme-Staf mikpr...
 • Profession: Picajol, Ndihmes Kuzhinier/e ose Zgarist, Sallatjer, Pjatalarese
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Tirana

📣✅Punesim I Menjehereshem!!!! CALL CENTER Kerkon Operator Italisht 🇮🇹 🇮🇹 🇮🇹

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania Pagesa: 500 Euro
🗣️Call center ka hapur vende te lira pune ne pozicionet :🇮🇹Operator/e - Page baze 500 Euro + 100 per cdo FTD.👉🏻Kerkohet: 🇮🇹Mjafton te keni nivel mesatar  te italishtes.〽️Ekpserienca perben avanta...
 • Profession: Operator/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Tirana

Regency Casino Tirana 💫 Kerkon Kamariere

Tirana, Albania Pagesa: 50,000 Leke
Regency Casino Tirana  ofron vende te lira pune ne keto pozicione:  1 - Kamerier/e (F)Kushtet e punes:1- Puna eshte 8 ore ne dite 5 dite ne jave ( dy dite jane pushim). 2- Ofrohet paga baze 50.000 leke te reja nga kompania. Me bakshishe dhe bonu...
 • Profession: Kamarier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 22/06/2021
Himare

Restorant Bala Blu Jal Kerkon Te Zgjeroi Staf

Jalë, Albania Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 17/07/2021
Restoranr Bala Blu Jal Kerkon te punesoj:PicierPjatalarese-SallatiereKriteret e Kandidateve Te kene eksperienc te mepareshme puneTe jene te sjellshem me stafin dhe klientin Te jene pozitv dhe korrekt ne puneRestornat Bala Blu Jal o...
 • Profession: Picier,Pjatalarese,Sallatiere
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Ani Caffe Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pran Restorant Durresit Pagesa: Me Marreveshje Aplikimet deri me: 21/08/2021
Ani Caffe kerkon te punesoje kamarier/e (Te dije dhe banakun)👉🏻Kerkohet:✅Te kene eksperience pune.✅Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.✅Te jene korrekt dhe etik ne pune.👉🏻Ofrohet:✅Page e kenaqshme.✅Kushte te mira...
 • Profession: Kamarier
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Fast Food Mevlani Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Per Turn Te Pare.

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Fast Food Mevlani kerkon te punesoje Kuzhinier per turn te pare.🔹 Kriteret e punes per kandidatet :- Te kete eksperience te meparshme pune.- Te jete i/e sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jete pozitive dhe i/e qeshur.- Te jete i/e gatshem te p...
 • Profession: Kuzhinier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Union Lounge Tirana Kerkon Te Punesoje Kamarier

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Union Lounge Tirana kerkon te punesoje Kamarier 🔹 Kriteret e punes : - Te kete eksperience  te meparshme pune.- Te jete i  sjellshem me stafin dhe klientet.- Te jete pozitive dhe i qeshur.- Te jete i gatshem te punojne me turne.🔴Union Loun...
 • Profession: Kamarier
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Royal Property Kerkon Agjent Imobiliar

Kompleksi Halili, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
📢Royal Property kerkon Agjent Imobiliar👉🏻Kriteret:-Kane perparsi kandidatet me eksperience te meparshme.-Etik ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese.👉🏻Ofrohet:-Paga shume e mire-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍A...
 • Profession: Agjent Imobiliar
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Recepsioniste.

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania Pagesa: 30,000 Leke
Fast Food Piceri Mevlani kerkon recepsioniste femer. 🔸Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : - Te jene pozitive dhe korrekte ne pune.- Te jene te sjellshme me stafin.- Te jene te perkushtuara ne pune.⚫Ofrohen : ✔️ Kushte te mira...
 • Profession: Recepsioniste
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 20/06/2021
Tirana

Sense Restro Lounge Kerkon Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes Barist, Hostes/e, Sanitare Dhe Pjatalarse

Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Sense Restro Lounge kerkon te punesoje Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes Barist, Hostes/e, sanitare dhe Pjatalarese 🔹 Kriteret e punes  - Te kene eksperience te meparshme pune- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet....
 • Profession: Kamarier/e, Banakier/e, Ndihmes Barist, Hostes/e, sanitare dhe Pjatalarese
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

📣PO KERKON NJE VEND PUNE QE TI PERMBUSHE AMBICJET E TUA? APLIKO TANI!! BDM GROUP! 🇬🇷🇩

Komuna e Parisit, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
◽Greqisht -> Operator/e◽Spanjisht -> Operator/e📌Kriteret:〽️Eksperienca e mepareshme perben avantazh.⏳Disponibilitet per te punuar full-time.📌Ofrohet:👩🏻‍💻Ambjent mikeprites, bashkpunuese, suportiv dhe rinor. 🥇Team...
 • Profession: Operator/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Eagle Heads Group Is Looking For A Finance Specialist

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Job Responsibilities:- Purchase order to the seller of particular products of food- Enter order details (e.g. vendors, quantities, prices) into internal databases- Maintain updated records of purchased products, delivery information and invoices- Pr...
 • Profession: Finance Specialist
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Zgara 5 Maji Kerkon Zgarist, Punetor Fast Food, Sanitare

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Zgara 5 Maji kerkon te punesoje -Zgarist-Punetor Fast Food-Sanitare Kriteret:✔️Preferohet me eksperience pune👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: 5 Maji , Tirane📲📞 Kandidatet mund te ko...
 • Profession: Zgarist, Punetor Fast Food, Sanitare
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Kerkohet Asistente Dentare

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Klinika Dentare Iglol ne Tirane kerkon asistente dentare part time mbasdite. Te interesuarat te dergojne CV ne whatsapp. ...
 • Profession: Asistente dentare
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Bar Lounge Ne Bllok Kerkon Banakier, Kamariere, Pjatalarese

Blloku, Tirana, Albania Pagesa: 45,000 Leke
Bar Lounge ne Bllok  kerkon Staf ne pozicionet:- 1 Banakier, pagesa 45 000  leke te reja- 4 Kamariere me ose pa eksperience (mund t'i trajnojme), pagesa 35 000 leke te reja- 2 Pjatalarese, pagesa me marreveshjeKriteret:✔️P...
 • Profession: Banakier, Kamariere, Pjatalarese
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Le Bon Kerkon Shef/e Kuzhine

Zogu i Zi Tirane Pagesa: Me Marreveshje
Le Bon kerkon Shef/e kuzhine Kriteret e punes: - Preferohet me eksperience pune - Te jene te sjellshem, te komunikueshem Ofrohet Pagese e kenaqshme Kushte shume te mira pune.  A...
 • Profession: Shef/e kuzhine
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021
Tirana

Bar Europa Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania Pagesa: Me Marreveshje
Bar Europa kerkon te punesoje:-Kamarier/e-Banakier/eKerkohet:-Kane perparesi kandidatet me eksperience pune.-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem.-Te jene korrekt dhe etik ne pune.Ofrohet:-Kushte shume te mira pune.-Page e kenaqshme.Adresa:&...
 • Profession: Kamarier/e, Banakier/e
 • Eta: E Pa Percaktuar
 • 21/06/2021

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio