furniture and electro households

Dollap Dhome Gjumi Ne Gjendje Shume Te Mire, Tavoline Kompiuteri, Karr

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shes dollap te madh per dhome gjumi. gjendja shume e mire. i ndertuar me dru masiv. ne cmimin e dollapit perfshihet 1 tavoline kompiuteri e cmontueshme qe mund te perdoret per studim nga femijet dje 1...
21/09/2020 13:23

Divane

Tirana | Laprake Shitet 3+2 divane divan (3 persona): 25.000 leke divan (2 persona): 20.000 leke *Ä°n very good condition *so comfortable, large *pillows and cushions covers can be washable at washing machine bu...
21/09/2020 11:17

Set Divanesh Ne Gjendje Shume Te Mire.

Tirana | Don Bosko Ofroj divane ne gjendje shume te mire , ne total jane 4 divane , 2 divane jan tek , 1 eshte i madh me kapacitet per 3 persona , 1 eshte me i vogel per 2 persona. per me teper me kontaktoni. cmimi i ...
20/09/2020 13:03

Shitet Playstation3 Ps3 Me 2 Leva Dhe 6 Lojra

Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Shitet playstation 3 ne foto (origjinal i ardhur nga franca, pak i perdorur) me 2 controller/leva dhe 6 cd lojra: grand theft auto 5, call of duty, fifa 18, battlefield 4, assassin's creed 4, gran t...
19/09/2020 23:36

Shitet Guzhinë, Frigorifer Dhe Lavatriçe Të Përdorura

Tirana | Brryli Shitēt guzhinë në gjendje të mirë me të gjitha pajisjet në gjendje pune vetëm 25000 lekë shitet frigorifer ariston në gjendje pune vetem 5000 lekë shitet lavatriçe candy grand q, 8kg...
19/09/2020 20:02

Dhome Gjumi

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet dhome gjumi e kompletuar ne gjendje shume te mire cmimi 35.000 leke te reja per me shume informacion, me kontaktoni!...
18/09/2020 22:39

Shiten 2 Divan

Tirana | Tjeter zone Shiten 2 tresha me hapje dhe vend rrobash. cmimi: 130 mije leke. nr tel; 0683312510...
18/09/2020 19:27

Shitet Krevat Spitali

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet krevat spitali.te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....
18/09/2020 16:02

Shiten Komplet Kolltuqesh Ne Gjendje Super Te Mira

Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Shiten kolltuqe super te mirmbajtura, jane te nje kualiteti shume te larte. kolltuku tresh ka dhe brenda saj krevat dopio . shiten per arsye te ndryshimit te aredimin te gjithe shtepise jane 1...
18/09/2020 03:19

Shitet Tavoline Buke Me Hapje Dhe 4 Karrige

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shitet tavoline buke me hapje dhe 4 karrige per cmimin e seciles me kontaktoni ne nr e tel. ...
17/09/2020 18:44

Tirane, Blej Blej Mobilje Te Perdorura Si Dhoma Gjumi,kende,divane,guz

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Blej mobilje te perdorura. nr kontakti : 0688857831 ...
17/09/2020 16:38

Mbajtëse Dysheku (zgarë)

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Shitet mbajtëse dysheku (zgarë), dopjo, king size 200 × 180, metalike, këmbë metalike (6 copë), strukturë metalike, ristela druri dopjo bambo natyrale, Është unike superortopedike, ardhur nga...
17/09/2020 13:09

Mobilje Shtepie

Durres | Qender Shes pormonto e re e pa perdorur ngjyra ne kafe sic e shikoni ne foto ...
14/09/2020 15:17

Bufe Kuzhine

Durres | Qender Kuzhina eshte shume pak e perdorur materiali spanjoll shume i mire , ngjyra e zeze me gri sic e shikoni ne foto ...
14/09/2020 15:02

Blejme Mobilje Te Perdorura

Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Blejme mobilje te perdorura dhomagjumi.dollape .kende.divane.koltuqe.guzhina gatimi.mini bere. tavolina ngrenie.etj ju mirepresin tel :0697112292 ose watsapp ...
14/09/2020 11:47

Shitet Frigorifer Samsung

Tirana | Zone Periferike Shitet frigorifer samsung .super i paster.dhenbsp;cmimi: 28,000 leke te reja.kontaktoni ne numrin e celularit!...
14/09/2020 09:11

Shitet Guzhinë, Frigorifer Dhe Lavatriçe Të Përdorura

Tirana | Brryli Shitēt guzhinë në gjendje të mirë me të gjitha pajisjet në gjendje pune vetëm 25000 lekë shitet frigorifer ariston në gjendje pune vetem 5000 lekë shitet lavatriçe candy grand q, 8kg...
13/09/2020 16:16

Zgemma H9 Combo 4k Multistream Satelitor-tokesor

Tirana | Kodra e Diellit Okazion-shes: zgemma h9 combo multistream. aparat i shkelqyer nga me te miret ne treg ultra hd 4k. satelitor-tokesor, dvb-s2x+dvb-t2/c. kap dhe kanalet multistream ne satelit. shume pak i perdorur...
12/09/2020 23:58

Shiten Mobiljet Si Ne Fotot E Meposhtme.

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Per cdo informacion te metejshem me telefononi ne nr e meposhtem....
08/09/2020 12:23

Kondicioner

Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite : bejm montime kondicioneri me cmime me te mira ne treg cmimet e montimit kondicioner 9 -12 - 40 mij lek nese materialet i kini vet pa materiale 80 mij lek kondicioner 18 - 24 - 60 mij lek nese mater...
05/09/2020 20:02

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio