computers and electronics

Pjese Kembimi Per Sprinter

Lushnje | Qender Pjese kembimi per sprinter ...
27/07/2020 10:34

Shitet/ndërrohet Apple Imac 2008

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet/ndërrohet apple imac 2008 parametrat ne foto + tastier. ekran 24inch full hd, high quality speakers. cmimi i diskutueshem 20,000 lek...
24/07/2020 15:16

Shitet Iphone Xs Max

Korce | Qender •shitet iphone xs max. •64gb. •gjendje si i ri. •shitet per arsye se kam marrë 11 pro max. ...
22/07/2020 13:48

Okazion! Shesim Telefona Te Perdorur Origjinal Me Cmime Te Lira

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shesim telefona te perdorur origjinal me cmime te lira e okazion! na kontaktoni ne nr e meposhtem. telefonat i gjeni ne foto. ...
21/07/2020 11:56

Celular Smartphone Samsung Galaxy J1 2016 sm-j120fn

Durres | Qender NgjyrĂ« e bardhĂ«; ekrani super amoled; cpu quad-core 1.3 ghz cortex-a7; memorja 8gb, ram 1gb, micro sdxc e dedikuar; kamera kryesore 5mp [email protected], frontale 2mp. nĂ« gjendje shumĂ« tĂ« mirĂ«....
20/07/2020 15:19

Acer Emachines Em350 Nav51 Netbook + çantë

Durres | Qender Windows 7 starter; processor intel(r) atom(tm) cpu n450 @1.67ghz; intel graphics media accelerator (gma) 3150; ram 1gb, 160gb hdd; wireless lan 802.11 b/g; display 10.1 inch, 16:9, 1024 x 600 pixel; d...
20/07/2020 15:10

Laptop Hp 255 G6 3168 Ngw (thuajse I Ri)

Durres | Qender Windows 10 pro activated, 64-bit os, x64-based processor; processor amd e2-9000e, radeon r2 graphics, 1 mb cache, 4 compute cores 2c+2g, 1.50 ghz (up to 2ghz); 4gb ram (up to 8gb), 500 gb sata 5400 rp...
20/07/2020 15:04

Shitet Samsung S10 Plus

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Samsung s10 plus 8 ram 128 memorje europian me 2 sim card eshte ne gjendje akull te paster dhe funksjonale vetem ka ekranin pak te krisur, por nuk i ndikon fare ne perdorim me nje kllef te mir dhe xha...
20/07/2020 10:27

Okazion Pc E Kompletuar Per Bar Cafe (me Program Faturash) (gati Perpu

Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio shitet okazion kompjuter kompletuar per lokal teksti: shitet okazion kompjuter i kompletuar per lokal me keto parametra 500 gb hdd ram 5 gb monitor hp 19" me usb program per bar kafe i licencuar k...
20/07/2020 10:04

Shitet Samsung Galaxy Note 3

Tirana | Zone Periferike Shes samsung galaxy note 3ram 3gbmemorie 32gbnuk i punon karta e memories cdo gje tjeter ne rregull.cmimi: 6000 leke...
14/07/2020 19:58

Shitet Samsung Galaxy S9 Plus Duos

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet, se kam tjeterakull i ri i mbajtur per merak me kllef gjithe kohessuper i paster300 mije leke te vjetrai padikutueshemper info vetem ne numrin ndrrime nuk bejme se kam telefon ✔️ ...
14/07/2020 19:56

Samsung Note 8 Europian Me 2 Sim Card

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Samsung note 8 europian me 2 sim card gjendje perfekte pune pa asnje problemin me te vogel ka keto dy shenja te vogla ne ekran por nuk ka asnje gervishtje apo krisje dhe nuk perbejn problem fare ne pe...
14/07/2020 19:54

Ps4 Classic 25000 Lekë Në Shitje

Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Ps4 classic 1 levë 500 gb storage gjendja: shumë e mirë vetëm përdorim shtëpie arsyeja e shitjes: do blej një pc të re Çmimi i diskutueshëm ...
09/07/2020 12:42

đź’Ž Iphone Xs đź’Ž

Tirana | Lumi Lana/ Bulevard iphone xs memory 64 giga gjendja perfekte battery health 94% porosit tani online garanci 6 muaj Çmimi : 63.500 lek ...
02/07/2020 12:34

Shitet Iphone Xs Gold 64gb

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ...
02/07/2020 12:33

Shitet Laptop Super Performant Dell Precision M4500 Workstation. I Per

Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes ****** super oferte****** shes laptop dell precision m4500 ,ram 8 gb , hdd 320 gb , proc core i7 , 220 eu ram 8 gb ddr3 proc : core i7 , quad core(8 threads) hdd :320 gb karte grafike:1 gb ded ,...
23/06/2020 04:06

Shitet Apple Macbook Pro 15 Inch

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apple macbook pro 15 inch'' core 2 duo 2009model a1286hdd 250ram 4gbvram 256...
22/06/2020 15:11

Xbox One S (1tb) + 2 Leva + 4 Lojra

Tirana | Blloku/Liqeni Artificial - xbox one s 1tb - 1 leve origjinale + 1 leve edicion special - lojrat: fifa 20, fifa 19, gta v, minecraft(kjo e fundit e instaluar ne menyre digjitale) - ne gjendje shume te mire! ...
21/06/2020 10:17

Iphone 6s Me 128 Giga Memorie

Tirana | Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja Ne gjendje shume te mire display 4,7" 750 x 1334 px. fotocamera 12 mpx cpu dual 1.84 ghz. ram 2 gb. memoria 128 gb. batteria 1715 mah. ...
20/06/2020 11:53

Shitet Nintendo Wii

Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Shitet nintendo wii me wifi 8 lojra i kompletuar pak i perdorur cmimi 100 mij lek....
18/06/2020 21:01

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio