oggetto commerciale in vendita

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana 0.07
KM dal centro citta
150.00 m2 Superficie
1 Piano

... 10/08/2020 13:38

50,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (0.07 Km dal centro citta)
0.07 KM dal centro citta
150.00 m2 Superficie
1 Piano

... 10/08/2020 13:38

50,000 Euro

Shitet Hotel Në Qëndër Të Kukësit
Qender | Kukes (0.45 Km dal centro citta)
0.45 KM dal centro citta
1000.00 m2 Superficie
3 Piano

... 07/08/2020 16:27

850,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (1.88 Km dal centro citta)
1.88 KM dal centro citta
300.00 m2 Superficie
2 Piano

... 07/08/2020 15:49

300,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.89 Km dal centro citta)
0.89 KM dal centro citta
32.00 m2 Superficie
0 Piano

... 07/08/2020 15:48

40,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (1.35 Km dal centro citta)
1.35 KM dal centro citta
59.00 m2 Superficie
0 Piano

... 06/08/2020 21:27

250,000 Euro

For Sale, Business, Madrasa, Tirana
Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
KM dal centro citta
80.00 m2 Superficie
0 Piano

The business is located at the madrasa, tirana. business information: • area 80 m2 • roadside • elevated clientele • invested • rent 50,000 lek • to visit contact us!... 06/08/2020 17:35

18,000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
KM dal centro citta
150.00 m2 Superficie
0 Piano

... 06/08/2020 12:46

26,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.86 Km dal centro citta)
0.86 KM dal centro citta
27.00 m2 Superficie
0 Piano

... 04/08/2020 15:47

15,000 Euro

Fresku/Linze | Tirana
KM dal centro citta
30.00 m2 Superficie
0 Piano

... 02/08/2020 20:20

24,000 Euro

Tek Ministria E Jashtme Shitet Klinikë Dentare Me 2000 Klientë !
Lumi Lana/ Bulevard | Tirana (0.99 Km dal centro citta)
0.99 KM dal centro citta
134.00 m2 Superficie
2 Piano

Dhenbsp;klinika ne fjale ka funksionuar me sukses prej 15 vitesh dhe pronari aktual eshte duke dale ne pension. nje liste prej 2000 klientesh eshte ne pritje te dentistit te ri dhe dentisti aktual do t'i referoj te gjithe klientet tek ai qe ble klini... 01/08/2020 11:45

250,000 Euro

Rruga Qemal Stafa, Shitet Ambient Biznesi Buze Rruge!
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
KM dal centro citta
60.00 m2 Superficie
0 Piano

Ne rrugan qemal stafa, ne kryezimin me rrugen bardhyl, shitet ambient biznesi buze rruge. dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne dy hapsira te brendshme , nje tualet dhe nje pjese verande e cila shfrytezohet m... 01/08/2020 11:44

125,000 Euro

Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Investim!
Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.26 Km dal centro citta)
1.26 KM dal centro citta
68.00 m2 Superficie
0 Piano

Shitet dyqan tek stadiumi dinamo me mundesi brandimi! dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si farmaci, exchange, argjendari etj. eshte rast ideal ... 01/08/2020 11:40

390,000 Euro

Ne Rrugen Todi Shkurti, Shitet Super Ambient Per Biznes!!!
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
KM dal centro citta
332.00 m2 Superficie
2 Piano

Tek tregu elektrik, ne rrugen petro nini luarasi, shitet super ambient komercial per biznes! ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik dhe -1, te nje pallati te ri 7-katesh dhe ka siperfaqe neto 332 m2. eshte i organizuar ne dy kate te cilat komunikojne ... 01/08/2020 11:37

395,000 Euro

Tek Oxhaku, Shitet Ambient Per Biznes!
Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirana
KM dal centro citta
94.00 m2 Superficie
0 Piano

Tek oxhaku, shitet ambient per biznes. dyqani organizohet ne open space me dy tualete dhe ka siperfaqe te bollshme prej 94 m2 gjithashtu dhe nje lartesi te konsiderueshme. dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallat te ri 7-katesh, i pajisur me vetrate d... 01/08/2020 11:35

132,000 Euro

Në Myslym Shyr Shitet Dyqan Me Vendndodhje Fantastike!
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
KM dal centro citta
38.00 m2 Superficie
0 Piano

Myslym shyri, shitet dyqan me super vendndodhje. dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne nje hapsire te hapur me nje tualet. dyqani aktualisht eshte i dhene me qira por qe eshte i pershtatshem per disa lloje biznesi. ven... 01/08/2020 11:35

120,000 Euro

Afer Pazarit Te Ri, Shitet Super Ambjent, Me Cmim Okazion!
Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana
KM dal centro citta
170.00 m2 Superficie
1 Piano

Ne nje nga zonat me dinamike te tiranes, afer pazarit te ri, ne rrugen hoxha tasim, shitet ambient komercial per biznes! ambienti ndodhet ne katin 1 teknik, te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe neto 165 m2, kurse bruto 170 m2. eshte i organ... 01/08/2020 11:06

230,000 Euro

Shitet Ambient Komercial Ne Zonen E Brrylit !!!
Brryli | Tirana
KM dal centro citta
239.00 m2 Superficie
0 Piano

Dhenbsp;ne zonen e brrylit ,ne ndertim te vitit 2020 shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh. e gjitha me fasade xhami e cila ka mundesi brandimi. ambienti ka siperfaqe 239 m2 por mund te pershatet ne ndarje sipas kerkseses se kli... 31/07/2020 12:56

419,000 Euro

Prane Sheshit Willson Shitet Ambient Biznesi !!
Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
KM dal centro citta
92.00 m2 Superficie
2 Piano

Dhenbsp;ne rrugen abdyl frasheri ,prane sheshit willson shitet ambient 3+1 ne katin e dyte te pallati ekzistues, totalisht e investuar dhe e pershatur per biznes me vendodhje perfekte per investim dhe me cmim shume te mire per zonen. aktualisht eshte... 31/07/2020 12:56

230,000 Euro

Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion!
Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
KM dal centro citta
130.00 m2 Superficie
1 Piano

Okazion!!! tek sheshi wilson shitet ambient per biznes!! ambienti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 130 m2, se fundmi ne qira nga qendra diagnostike mjekesore moskat. zona ne te cilen ndodhet dhe ... 31/07/2020 10:21

87,000 Euro

Tek Shkolla Baletit Shitet Ambient Komercial !!
Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirana
KM dal centro citta
70.00 m2 Superficie
1 Piano

Prane shkolles baletit,ne rrugen petro nini luarasi, shitet ambient komercial ne katin zero me sip 70 m2. aktushlisht eshte ne gjendje pune me kontrate te rregullt qeraje,por eshte mundesi e mire investimi pasi ka vendodhje perfekte direkt ne rruge k... 31/07/2020 10:21

218,000 Euro

Ne Qendren Olympia Shitet Ambient Biznesi 36m2!!
Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.13 Km dal centro citta)
1.13 KM dal centro citta
36.00 m2 Superficie
3 Piano

Dhenbsp;prane "sheshit wilson" tek qendra olympia shitet ambient komercial. ambienti ndodhet ne katin e 3-te teknik te nje ndertese 4-kateshe. ndodhet ne katin 3 te qendres tregtare, aktualisht i dhene me qira 3 vjecare si zyre kontabiliteti. siperfa... 30/07/2020 13:40

80,000 Euro

Kodra e Diellit | Tirana (2.31 Km dal centro citta)
2.31 KM dal centro citta
144.00 m2 Superficie
0 Piano

... 30/07/2020 09:35

230,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (0.77 Km dal centro citta)
0.77 KM dal centro citta
50.00 m2 Superficie
1 Piano

... 29/07/2020 11:12

300,000 Euro

Qender | Fier (69.39 Km dal centro citta)
69.39 KM dal centro citta
900.00 m2 Superficie
0 Piano

... 28/07/2020 13:47

999,000 Euro

Kodra e Diellit | Tirana (2.22 Km dal centro citta)
2.22 KM dal centro citta
55.00 m2 Superficie
0 Piano

... 28/07/2020 11:03

50,000 Euro

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio