340x230    340x230

🏡 different articles

🕵 Online 0 Reader | ⏳ 1 pending ADV 
Zona: Don Bosko
Shiten 7 dyer te brendshme te permasave te ndryshme midis: 71 cm - 100 cm nese merren te gjitha ka skonto me interes. ...
01/08/2022 16:32

Zona: Plepa
Shitet mikroskop mësimor me dritë me zmadhim 10x , 20x dhe 40x ,i përshtatshëm sidomos për mësuesit e biologjisë. 50 000 leke te vjetra...
31/07/2022 12:52

Zona: Plepa
Shiten pompa te vogla për biçikleta te reja te pa përdorura. 20 mij leke te vjetra 1 pompë...
31/07/2022 12:48

Zona: Plepa
Shiten aksesore çakmak për zbukurime shumë të bukura ,janë ruajtur me kujdes për shumë vite. 25 mij leke te vjetra 1 çakmak....
31/07/2022 12:44

Zona: Shkembi Kavajes
Shiten motora uji te markes seadoo , tipi spark , 90 kf te vitit 2019 , bashke me karrel , ne gjendje shume te mire , me dogane dhe letra te paguara per vitin 2022. ...
28/07/2022 12:06

Zona: Qender
Panele diellore per ngrohjen e ujit shtepiakđź”… kursim energjie elektrike deri ne 90%đź”… panel diellor me tuba vakumu me depozite 200 litra "me rrjedhje te lire"đź”… pajisur 20 tuba vakumi (izolim t...
27/07/2022 10:02

Zona: Qender
Gruri qe ne shesim eshte viktoria dhe eshte shume i mire. gjithashtu kemi edhe miell qe eshte bluar po nga ky grur. buka del e bardhe dhe eshte shume e shishme. telefononi ne numrin e telefonit +35...
22/07/2022 14:56

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Shitet biciklete fitnesi marke profesionale wm 230 “domyos”. e mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire. eshte me 8 shkalle force, (marshe), me system magnetik. pesha maksimale e perdoruesit 110 ...
21/06/2022 12:41

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shitet pishine portative me permasa 3.00m x 1.75m x 80cm. pishina eshte ne gjendje shume te mire. i ka te gjitha pjeset per montim bashke me katalogun. eshte perdorur vetem 1 muaj dhe eshte hequr per...
17/06/2022 12:14

Zona: Qender
Shitetdhenbsp;pishine blu rrethore intexdhenbsp;eshte shume pak e perdorurdhenbsp;cmimi: 15.000 leke te rejadhenbsp;...
17/06/2022 10:56

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Shitet vetrata, mobilimi dhe bazamenti i dyshemes. investim per zyre. ky investim i sherben cdo bisnesi per te shfrytezuar hapsiren e objektit qe eshte mbi 3.8 m i larte. investim eshte i sapo bere....
24/05/2022 17:19

Zona: Don Bosko
Shes 4 bileta per finalen feyenoord-roma, biletat jane kategoria 3 dhe te vendosura mbas porte. ...
21/05/2022 20:48

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Organo elektrike...
18/04/2022 21:03

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Vaj ulliri bio 600l litri, per info m teper whatsapp. ...
10/04/2022 14:30

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Kostum sportiv për meshkuj materiali i gomuar copa cilësore për porosi modele dhe ngjyra të tjera na kontaktoni ne viber ose whatsapp +355683097190 ...
06/04/2022 09:07

Zona: Qender
Gjenerator italian monofaze mosa ge 4500 lbs 5,9 kw motorr marka intermotor 5,9 kw, 3000 xh/min serbator benzine 5,2 lt, 4 kva, 17,4 a, 50 hz permasat 78,5x40x51,5 , 53 kg shitet per arsye mosperd...
05/04/2022 10:38

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Stabilizator korrenti 50kw ...
25/03/2022 10:09

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Orë sportive 'krüg baumen' për meshkuj/femra me diamante dhe fushë perlë (madre perla). madhësia e kasës pa kurorën: 38". e papërdorur. me kuti, letrat e përdorimit dhe garancinë që diama...
25/03/2022 01:30

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
⏩shitet karroce per krepa me vatra gazi 🔺karroca eshte shume ekonomike🔷konsumi-1500 leke gaz ne muaj 💷cmimi- 4100 euro 📲📞per me shume informacione na kontaktoni ne numrin e telefon...
16/03/2022 11:39

Zona: Zone Periferike
Sobe gazi profesionale me 4 vatra+furre (e revizionuar) ...
10/03/2022 12:54

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio