🏡 auto in vendita

🕵 Online 20 Reader | ⏳ 0 pending ADV 
5,500 Euro img
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

28.05.2021 (15:03):Shitet ford s-max viti 2009dhenbsp;kambjo - automatdhenbsp;motorr 2.0 naftedhenbsp;km te vetet 275 mijeekran me touchkondicionersendilje ngrohjedhenbsp;sensor parkimidhenbsp;makina kushton 5500€ i d...Leggi detagli..

22,000 Euro img
Nafte Karburanti
2016 Viti
150,000 Kilometra

29.05.2021 (14:27):Shitet mercedes sprinter frigoriferik ne gjendje shume te mireviti prodhimit: 2016kilometrat: 146000 cmimi 22000 euro i diskutueshem  ...Leggi detagli..

13,000 Euro img
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

05.06.2021 (15:34):Shitet porsche viti i prodhimit 2010nafte ( diesel)190.000 kme ardhur nga suediacmimi 13.000 euro adresa: borsh ...Leggi detagli..

8,000 Euro img
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

14.06.2021 (14:37):Shitet rang roverdhenbsp; 270 cc viti 2008 nafte ne gjendje shume te mire, astir, tirane.okazion: shitet makina rang roverdhenbsp;270 cc viti 2008 nafte.-ne gjendje shume te mire.-cmimi 8000 euro ( i ...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

22.06.2021 (08:41):Shes fiat doblo . ngjyra blu , kambio manuale , nafte , viti prodhimit 2005 , siguracionin dhe taksat e paguara per nje vit...Leggi detagli..

Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
10,000 Kilometra

21.06.2021 (14:43):Shitet volkswagen passat, viti i prodhimit 2007, motorri 2.0 fsi bezine/gaz, kambio automatike, sedilje lekure me ngrohje, navigator navigator android dhe kamer parkimi te pasme disqe alumini 16' dhe ...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

21.06.2021 (12:54):Shitet mercedes-benz c class, vit prodhimi 2001, me taksa te paguara deri ne dhjetor 2021 ...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

21.06.2021 (12:29):Mercedes benz e320 cdi 4matic(look e320 4matic)viti 2005359.000 km origjinale me liber sherbimikambio automat c/s  sensor parkimi mbrapa. sensor shiu. drita kseno/bixeno. sendilje elektrike. pilot au...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

21.06.2021 (00:40):E ardhur nga italia, 1 perdorues i meparshem. te gjitha sherbimet me historik. opsionet: sedilje lekure me komandim elektrik, xhamat e pasem te erresuar origjinal, sensore parkimi, terheqje 4x4, sis...Leggi detagli..

Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

20.06.2021 (14:18):Makina esht me sherbime te bera. dokumenta deri ne shkurt 2022...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
1991 Viti
200,000 Kilometra

19.06.2021 (13:21):Karburanti: diezel ngjyra.....: e bardhe kamjo......: automatik fuqia kw..: 110 shitet benz 200, viti 1991. dokumentet jane të paguara për 1 vit. ngjyra e bardhë, automatik, në gjendje shum ...Leggi detagli..

Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

18.06.2021 (13:17):Shes benz kompressor te vitit 2003. eshte e pajisur me impiant gazi. letrat i ka te sapopaguara. gjendja mekanike dhe xhenerike eshte perfekte. makina eshte shume e paster dhe nuk ka nevoje per ...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

18.06.2021 (09:22):Okazion, shitet golf 6.-makina eshte e sapoardhur nga italia.-viti 2009dhenbsp;-2.0 nafte-manuale.-me dogane te paguar.-ne gjendje shume te mire mekanike, xhenerike dhe vizuale.-makina eshte full-opti...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

17.06.2021 (14:06):Shitet mercedes benz gl 350 bluetec. pa takse luksi 179 000 km (mund ti kontrolloni ku te doni) viti 2014 sedilje lekure me ngrohje kroskot me qepje timon me ngrohje kambjo tiptronik plus marsh...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2015 Viti
180,000 Kilometra

17.06.2021 (14:02):Shitet porsche cayenne 3.0 diesel viti i prodhimit 2015 km 178500 premium plus package, bose audio package, sedilje lekure me ngrohje dhe ftohje, panoramic roof system, 19 inch cayenne turbo wheel...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

17.06.2021 (08:56):💎 vw tiguan 2012-full option💎 ✅🔥 shitet 🔥✅ ➡️volkswagen tiguan 🇩🇪🇩🇪 ➡️viti 2012 ➡️motor 2.0 ➡️karburanti nafte ➡️kambio automatike  7 mars...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

16.06.2021 (14:00): shes volvo v50 sport edition ne gjendje perfekte. makina eshte e vitit 2009, panoramike dhe teper luksoze. motorri eshte 2000 nafte. cmimi i diskutueshem. ...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

16.06.2021 (12:25):Shitet bmw 530 cambio manual makina ngjendje perfekte shum e mbajtur ...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

16.06.2021 (08:19):Okazion iveko viti 2008, 3.5t dopio gom, me dokumente te paguara per nji vit perfshi dhe siguracionin,me motor te ri frigoriferi,jan ber te gjitha sherbimet si vaj filtra etj eshte gati per cdo lloi ...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

14.06.2021 (14:37):Shitet rang roverdhenbsp; 270 cc viti 2008 nafte ne gjendje shume te mire, astir, tirane.okazion: shitet makina rang roverdhenbsp;270 cc viti 2008 nafte.-ne gjendje shume te mire.-cmimi 8000 euro ( i ...Leggi detagli..

Benzin Karburanti
2006 Viti
90,000 Kilometra

13.06.2021 (11:04):Shitet ford fiesta, e kuqe e 2006, sherbime te sapo bera, gomina, amortizator, goma, etj. makine e blere e re ne dyqan dhe e perdorur vetem ne tirane nga nje dore. ka vetem 86 mije kilometra reale. e ...Leggi detagli..

Benzin Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

12.06.2021 (13:30):Kerkoj makine ekonomike te vogel ford fiesta 1.2 benzin fiat punto 1.2 benzin opel corsa 1.2 benzine me keste mujore max 2.000 € automatike [email protected]Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

11.06.2021 (23:06):1.9 nafte viti 2006 260.000 km letrat deri ne gusht, ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike ...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

10.06.2021 (20:18):Makina esht blere tek koncensionari peugeot, ka 234000 km, ne super gjendje xhenerike, elektronike si dhe nga ana vizuale.goma michelin primacy 4 prodhim(nentor 2019). vaj+filtra te sapo bera me liber...Leggi detagli..

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

10.06.2021 (11:10):Shitet seat altea xl motori(cc):1.6l tipi karburantit benzine+gaz viti prodhimit 2009 transmisioni manuale 176,000 km ngjyra e jashtme blu ngjyra e brendshme e zeze gjendja mororike dhe xhenerike shum...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2008 Viti
30,000 Kilometra

09.06.2021 (22:07):Dua te blej nje makine me pagese me keste te pronari i makines. me noter jo me banke. te jete automat, nafte. e perdorur ne gjendje te mire. kush ka interes ju lutem shkruani vetem ne adresen e emai...Leggi detagli..

Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

07.06.2021 (00:06):💥5500€🚘vw polo 1.6 benzinË/gaz (brc) manual,viti 2011,142mij km sapo ardhur me dogane te paguar..makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje perfekte ,ska nevoje per asnje sherbim disponon ab...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2021 (17:09):Mercedes b clas 200 ne shitje viti 2007 me 180 mij km 3000 euro cmimi i padiskutueshëm ...Leggi detagli..

1,700 Euro img
Benzin Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

07.04.2021 (14:38):Shitet nissan micra, motorr  benzine,  200.000 mije kilometra, kambio manuale,  viti prodhimit 2003 ...Leggi detagli..

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2021 (10:16):💥3850€🚘mercedes benz b-class, 2.0 nafte (euro4)automatike,viti 11/2007, modeli chrome 220mij km me dogane te paguar,..makina eshte ne gjendje të mire , disponon abs ,esp,kondicioner,,bluetoot...Leggi detagli..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas