oggetto commerciale in affitto

📣 Okaion Jepet Super Ambient Binesi Me Qera Ne Qender Te Lushnjes
Qender | Lushnje
44.57 KM dal centro citta
180.00 m2 Superficie
1 Piano

📣jepet ambient biznesi me qera📍ambienti ndodhet i poziconuarne katin e pare dhe te dyte ne nje hapesire teper te frekuentuar buze rruges kryesoredhenbsp; lagjiadhenbsp; gafurr muco🔅me nje siperfaqe prej 180 m2 ne katin e paredhenbsp;🔅me n... 25/10/2020 17:12

50,000 Leke

🔈 Jepet Ambjent Me Qera Super Investim.
Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (2.25 Km dal centro citta)
2.25 KM dal centro citta
1000.00 m2 Superficie
1 Piano

Jepet ambjent me qeradhenbsp; .👉1200m2 ndertim👉1 kat ka 6 dhoma ,2 banjo ,2 korridore ,1 kuzhine.mund te perdoret per:dhenbsp;dhenbsp;🔹cerdhe /kopesht🔹 call center🔹shkolledisponon :- oborr dhe parkim 10-12 makina.📍adresa : 3 velleze... 25/10/2020 20:08

4,800 Euro

🔈 Jepet Ambjent Me Qera Super Investim.
Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirana (2.25 Km dal centro citta)
2.25 KM dal centro citta
1000.00 m2 Superficie
1 Piano

Jepet ambjent me qeradhenbsp; .👉1200m2 ndertim👉1 kat ka 6 dhoma ,2 banjo ,2 korridore ,1 kuzhine.mund te perdoret per:dhenbsp;dhenbsp;🔹cerdhe /kopesht🔹 call center🔹shkolledisponon :- oborr dhe parkim 10-12 makina.📍adresa : 3 velleze... 25/10/2020 20:08

4,800 Euro

📣 Okaion Jepet Super Ambient Binesi Me Qera Ne Qender Te Lushnjes
Qender | Lushnje (44.57 Km dal centro citta)
44.57 KM dal centro citta
180.00 m2 Superficie
1 Piano

📣jepet ambient biznesi me qera📍ambienti ndodhet i poziconuarne katin e pare dhe te dyte ne nje hapesire teper te frekuentuar buze rruges kryesoredhenbsp; lagjiadhenbsp; gafurr muco🔅me nje siperfaqe prej 180 m2 ne katin e paredhenbsp;🔅me n... 25/10/2020 17:12

50,000 Leke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
KM dal centro citta
20.00 m2 Superficie
2 Piano

... 24/10/2020 15:00

300 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirana (1.46 Km dal centro citta)
1.46 KM dal centro citta
260.00 m2 Superficie
0 Piano

... 24/10/2020 10:38

600 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.09 Km dal centro citta)
1.09 KM dal centro citta
35.00 m2 Superficie
1 Piano

... 24/10/2020 09:24

30,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (2.23 Km dal centro citta)
2.23 KM dal centro citta
70.00 m2 Superficie
2 Piano

... 23/10/2020 17:28

500 Euro

Don Bosko | Tirana (1.72 Km dal centro citta)
1.72 KM dal centro citta
95.00 m2 Superficie
0 Piano

... 23/10/2020 17:08

1,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (0.86 Km dal centro citta)
0.86 KM dal centro citta
110.00 m2 Superficie
0 Piano

... 23/10/2020 16:37

700 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.28 Km dal centro citta)
1.28 KM dal centro citta
97.00 m2 Superficie
8 Piano

... 23/10/2020 16:04

650 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.28 Km dal centro citta)
1.28 KM dal centro citta
150.00 m2 Superficie
2 Piano

... 23/10/2020 14:49

1,300 Euro

Sauk | Tirana (4.70 Km dal centro citta)
4.70 KM dal centro citta
450.00 m2 Superficie
0 Piano

... 23/10/2020 12:19

2,500 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirana (0.56 Km dal centro citta)
0.56 KM dal centro citta
90.00 m2 Superficie
0 Piano

... 23/10/2020 12:09

800 Euro

Brryli | Tirana (1.24 Km dal centro citta)
1.24 KM dal centro citta
45.00 m2 Superficie
2 Piano

... 23/10/2020 12:09

320 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana (0.70 Km dal centro citta)
0.70 KM dal centro citta
75.00 m2 Superficie
2 Piano

... 23/10/2020 11:53

525 Euro

Ne Qender - Buze Rruge Kryesore, Ambient 100% I Rikonstruktuar Me Parke & Kondicioner Per
Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana
KM dal centro citta
65.00 m2 Superficie
4 Piano

Ambient i rikonstruktuar 100%, i pershtatshem per zyra, ne qender (15kateshi) lokacion perfekt | i investuar nga fillimi | parket | kondicioner | ndricim perfekt | te gjitha instalimet funksionaleq2426te dhenat e ndarjes:2 ambjentedhenbsp;1 korridord... 23/10/2020 11:51

400 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana (1.09 Km dal centro citta)
1.09 KM dal centro citta
112.00 m2 Superficie
3 Piano

... 23/10/2020 11:31

700 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (1.22 Km dal centro citta)
1.22 KM dal centro citta
80.00 m2 Superficie
3 Piano

... 23/10/2020 10:42

1,440 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana
KM dal centro citta
80.00 m2 Superficie
8 Piano

... 23/10/2020 09:47

350 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirana
KM dal centro citta
96.00 m2 Superficie
1 Piano

... 23/10/2020 09:46

700 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirana (1.14 Km dal centro citta)
1.14 KM dal centro citta
90.00 m2 Superficie
2 Piano

... 23/10/2020 09:20

530 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (3.77 Km dal centro citta)
3.77 KM dal centro citta
170.00 m2 Superficie
0 Piano

... 22/10/2020 17:24

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km dal centro citta)
1.41 KM dal centro citta
100.00 m2 Superficie
3 Piano

... 22/10/2020 16:33

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirana (1.41 Km dal centro citta)
1.41 KM dal centro citta
110.00 m2 Superficie
5 Piano

... 22/10/2020 16:20

600 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirana (0.82 Km dal centro citta)
0.82 KM dal centro citta
170.00 m2 Superficie
0 Piano

... 22/10/2020 15:10

2,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirana
KM dal centro citta
80.00 m2 Superficie
0 Piano

... 22/10/2020 13:55

500 Euro

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Invia Annuncio