🏡 intership ekonomiste

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje

Tirane - Praktikante

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ofrojm kurse profesionale fizioterapie per praktikant , per periudha 3-5 muaj ofrojm kurse intensive ose me kohe te pjesshme 📲 kontaktoni ne 0682263226...
15/08/2023 23:44

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
"intermedia" pubikon pozicionin vakant “internship ne departamentin finance - kontabilitet” edukimi dhe kualifikimet: te kete perfunduar ose te jete ne perfundim te studimevene fushen e ekon...
18/07/2023 11:58

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Kerkohet praktikante per zyren e permbarimit privat "prestige", me mundesi punesimi ne fund te praktikes. praktikanti/ja duhet te permbushe keto kushte: 1.te kete mbaruar studimet universitare ne drej...
17/07/2023 12:28

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Ofrojme internship dhe mundesi punesimi ne zyre financiare.praktikantet preferohet te ken mbaruar universitetin ekonomik.kusht primar njohuri e mire te gjuheve te huaja anglisht dhe italisht pasi komp...
10/07/2023 14:51

Tirane - Praktikant

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
---te jene student ne fakultetin ekonomik viti i fundit ( -- preferohet dega kontabilitet-finance) ---te kete njohuri te mira te paketes microsoft office . ---te kete njohuri te mira te gjuhes angl...
08/06/2023 19:17

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
Je e apasionuar ne fushen e estetikes,thonjve,parukeris?ke kryer nje kurs por nuk je e sigurt ne ate qe ben? eja ne sallonin tone,ky eshte vendi i duhur per ty.praktikohu falas,pa asnje kosto vetem j...
08/04/2023 20:53

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
👉internshipi eshte koha kur studentet dhe/ose sapo-diplomuarit fillojne te praktikojne njohurite e akumuluara nder vite, duke krijuar njohjen e pare me tregun e punes dhe fillimin e nje karriere pr...
03/08/2022 17:55

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
 apliko!shkolla shqiptare e administratës publike ofron mundësinë e ndjekjes të internship-it për studentët në shkenca kompjuterike. përfitimet nga programi i internship:✅zhvillim i shpreh...
02/05/2021 09:39

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje stazhe dhe internship ne tirane developer intership stazhe dhe internship intership ekonomiste intership marketing intership ne java stazhe dhe internship tek vasil shanto tirane intership ne banke