House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Emty, Payment 115,000 Euro. Tirana

House for Sale 28/09/2023 16:54 Post ID: 99881


Payment

115,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Emty   
Square Feet 67.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 5 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 486 Euro
Distances 1.26 km from city center
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga Karl Gega, Tirana, Albania - Maps
Reads 306

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI NOVUS ,TIRANË

Sipërfaqja totale: 66.6 m2
Vendndodhja: Rruga "Karl Gega", Bulevardi i Ri, Tiranë

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të banimit
Tipologjia 1+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Ballkon
1 Korridor
1 Tualet

NOVUS
Kompleks Elitar me vendodhje në Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendrës ofron për ju ndërtim cilësor, planimetri funksionale, hapësira rekreative. Zona të dedikuara për këmbësore dhe biçikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, çerdhe, klinika shëndetësore, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme, destinacione argetimi etj. Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale dhe lartësia e apartamenteve 3.23m Investim i sigurtë, rifiniturat e brëndshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë si dhe pjesë rekreative në brendësi të godinës.

Detaje të tjera
Kate Total: 10
Kate Parkimi: 3
Kate Njësi tregëtare : 2
Kompleks Multifunksional
Cilësia e lartë ndërtimit
Planimetri funksionale


Për më shumë informacione kontaktoni


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje touch of sun tower bridge green city oasis residence ozone real estate albania univers city 2+1 houses for sale in albania house for sale saranda real estate albania house for sale himara lean properties news 24 riverside residence eagle residence aria residence property in albania santorini residence albania sea Old houses for sale in Tirana Albania house for sale in fier anna residence river residence penthhouse green coast residence house for sale in himare oslo construction engineering house for sale in kukes house for sale in korce house for sale in kruja cheap houses for sale in albania tirana house for sale low price property for sale in albania