House for Sale in Tirana, 3+1, Furniture Furnished, Payment 600,000 Euro. Tirana

House for Sale 19/09/2023 16:36 Post ID: 71611


Payment

600,000 Euro

Room | Kitchen 3+1, Furnished   
Square Feet 400.00 m2 with 4 Toilete
Floor Floor 3
Property Invest Can be rented monthly approx: 2434 Euro
City - Zone Tirana - Sauk
Address TEG - Maps
Reads 1581

Disponojmë Vilë për shitje, pozicionuar në TEG.
Informacion mbi vilën:
• Strukture 3 katëshe
• Sipërfaqe ndërtimi: 400m2
• Sipërfaqe truall : 800m2
Organizimi i brendshëm:
Kati 1 : • Sallon ndënjie • Ambient gatimi • Tualet
Kati 2 : • 2 Dhoma Gjumi • Tualet • Ballkone
Kati 3 : • Holl i madh • Dhomë gjumi • Tualet • Ballkon
Cilësi të tjera:
• Totalisht i investuar dhe mobiluar
• Katet lidhem me shkallë të brendshme
• Sistem Chiller
• Garazh për 3 makina + depo+tualet
• Oborr i gjelbëruar
• Kubaturë e rregullt
• Ndriçim natyral në çdo ambient
Vendndodhja e Vilës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër , akses në rrugët kryesore , linjën urbane si dhe është zonë tepër familjare )
Për ta vizituar na konataktoni!


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje flat for sale in tirana albania house for sale himara green siti lean properties property in albania penthhouse house for sale in himare house for sale in kukes house for sale in pogradec house for sale in lushnje Best place to buy property in Albania house for sale in peshkopi house for sale in shkoder house for sale in kavaje homes for sale tirana albania flats for sale in saranda albania apartments for sale in tirana albania saranda albania homes for sale apartment for sale vlore albania rolling hills albania for sale house for sale albania house for sale greece crete flat for sale tirana houses for sale albania coast albanian house for sale homes for sale in albania house for sale in germany villas for sale albania house for sale in village area cheap properties for sale in albania property for sale in albania under 20k luxury apartments tirana albania for sale house for sale greece sea view homes for sale in durres albania real estate in vlora albania real estate for sale in vlora albania property for sale tirana homes for sale athens greece property for sale himare albania flats for sale in tirana albania in the mountain house for sale in sarande home for sale gjiri i lalzit durres house for sale in berat house for sale in korce villa for sale albania home for sale in tirana albania property for sale in albania house for sale in tirana albania himare albania houses for sale