House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 154,400 Euro. Tirana

House for Sale 21/09/2023 09:51 Post ID: 29855


Payment

154,400 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 115.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 7 with 2 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 574 Euro
Distances 2.50 km from city center
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Astir, Oasis Residence - Maps
Reads 327205

Shitet 2+1 +2wc (ASTIR) - Vendndodhje Fantastike | 100% e Re e Pabanuar me Pare - Kompleks me Cilesi te Larte Ndertimi | Orientim JUG - P | Pamje te Lire Nga Lana | Planimetri Perfekte | PARKET AC4


Q4082


Te dhenat e ndarjes:


- 2 dhoma gjumi

- 1 sallon + 1 kuzhine

-  2 tualete 

- 1 korridor 

- 1 Ballkon 


-Sip Totale: 114.36 m2

-Sip Neto:  97.20 m2

-Kati: 7

-Katet e Pallatit: 9

-Pallat I Ri 

-Viti I Ndertimit: 2023

-Ashensor: Po


Karakteristika: 


- Vendodhje Fantastike, Kompleks me cilësi të lartë ndërtimi

- 100% E Re 

- * I Pabanuar me Pare*

- Planimetri shume te rregullt

- Ka Pamje te Lire nga Lana ne Gjelberim 

- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes

- Orientimi: JUG - P

- 2 Ashensore

- Hyrje e pastër dhe shkallë me ndriçim natyral 

- PARKET AC4 Jo Nga Firma 

- Izolim akustik

- Termoizolim 

- Hidroizolim 


- Sallon me hapsirë të madhe 

- Dere e Blinduar

- Dritaret cilesore me dopjo xham 

- Sanitare Inkaso 


- Lagje e qete , me banore familjare/ Te shtreses se larte

- Lagje shume e sigurte


- Ambiente te perbashketa ne lagje ( Kopesht , lulishte etj)


- Facilietet afer

- Akses me Transport publik 


Cmimi: 154,400 Euro


Tel ose WhatsApp: