House for Sale Apartment in Tirana, 3+1, Furniture Furnished, Payment 170,000 Euro. Tirana

House for Sale 20/11/2023 22:45 Post ID: 197886


Payment

170,000 Euro

Room | Kitchen 3+1, Furnished   
Square Feet 102.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 8 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 719 Euro
City - Zone Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Address Bulevardi Zhan dark - Maps
Reads 19

Ofrojme Apartament 3+1 per shitje ne zonen e unazes se vogel , ne Bulevardin Zhan Dark prane shkolles Ismail Qemali.
Ai ka nje lokacion per vetem 200 metra larg qendres se Tiranes.
Ofrohet nje apartament me siperfaqe 101.8m2 ne katin 8, Jo te fundit.
Organizohet me nje sallon te madh, 1 guzhine te madhe dhe 2 dhoma te tjera me te vogla dhe me dy banjo me dritare.
Shitet e mobiluar.

Per nje vizite ne prone mund te kontaktoni.