House for Sale Luxury villas in Tirana, 4+1, Furniture Furnished, Payment 1,300,000 Euro. Tirana

House for Sale 20/11/2023 21:26 Post ID: 197799


Payment

1,300,000 Euro

Room | Kitchen 4+1, Furnished   
Square Feet 546.00 m2 with 5 Toilete
Floor Luxury villas Floor 4
Property Invest Can be rented monthly approx: 6105 Euro
City - Zone Tirana - Zone Periferike
Address Akacia hills - Maps
Reads 13

Rezidenca ofron konfort , siguri , komoditet maksimal per rezidentet e saj.

Plani i objektit dhe menyra e organizimit :

Objekti eshte i perbere nga 545 m2 truall dhe 600 m2 ndertim i cili eshte i ndare me 4 kate .

Kati 0 : Shkallet qe te sjellin te dera kryesore ne krahun shesh pushim ambjent i dekoruar me peme , garazhd i bollshem per 2 makina te medha , depo ne hyrje te saj , lavanderia , vinoteka , gazoniere per punjonjesit dhe ambjenti teknik.

Kati 1 : Verande , shesh pushim , garderobe , ne te djathte te hyrjes studio , tualeti i dites , depo dhe vendi i gatimit . Ne te majte salloni shume i bollshem , vendi i ndenjes dhe vendi i ngrenies .

Kati 2 : Ne te majte kemi 2 dhoma gjumi dhe tualetin e nates, ne te djathte kemi dhe dhome gjumi bashk me sallon (2 dhomat kryesore kane daljen ne verand 80 m2 ) .

Kati 3 : Kati i fundit (papafingo) eshte i personalizuar ne 1 dhome gjumi , garderobe shume te madhe , nje tualet dhe veranda me pamje te lire .


Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!