House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 114,400 Euro. Tirana

House for Sale 22/11/2023 00:24 Post ID: 197752


Payment

114,400 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 104.00 m2 with 2 Toilete
Floor Apartment Floor 2 with 2 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 487 Euro
City - Zone Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Address Golden Park 3 - Maps
Reads 64

Shiten apartamente 2+1 Kompleksi Golden Park 3, Rruga Kavajes.

Apartament 2+1 me siperfaqe totale 104.27 m2 siperfaqe neto 90.04 m2 dhe siperfaqe te perbashket 14.23 m2.

Organizohet ne dhome ndjenje+ambient gatimi+ambient ngrenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhet ne katin e 2.

Cmimi i shitjes 1100€/m2.

Per me shume na kontaktoni.