House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Emty, Payment 59,730 Euro. Tirana

House for Sale 29/11/2023 16:40 Post ID: 197591


Payment

59,730 Euro

Room | Kitchen 1+1, Emty   
Square Feet 59.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 4 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 255 Euro
City - Zone Tirana - Fresku/Linze
Address fresku - Maps
Reads 323

Shitet, Apartament 1+1

Vendndodhja: Rruga Muhamet Deliu, Fresk, TiranëSiperfaqe 59.73m2.

Kati 4.

Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Mundësi financimi me kredi.

Me ashensor.

Ndriçim natyral.

Cilësi & siguri maksimale.

Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.

Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .

Sistem termik.

Barriera fizike për zhurmat, strukturë antisizmike dhe infrastrukturë e mirëorganizuar.

Sipërfaqe optimale super ekonomike.

Akses i menjëhershëm me akset kryesore të qytetit & Autostradën (Unazën e Madhe) për hyrje - dalje në Tiranë.

Pranë njësive tregtare, spitaleve, shkollave, hapësira rekreative, etj.Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni !