House for Sale Apartment in Tirana, 3+1, Furniture Furnished, Payment 110,000 Euro. Tirana

House for Sale 21/11/2023 15:53 Post ID: 197276


Payment

110,000 Euro

Room | Kitchen 3+1, Furnished   
Square Feet 112.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 4 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 541 Euro
Distances 1.20 km from city center
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address ASTIR - Maps
Reads 97

Zona e Astirit eshte nje nder zonat qe ka marre shume zhvillim gjate viteve te fundit. Kjo per shkak te Ndertimeve te reja shume cilesore, Planit Urbanistik dhe shume fasiliteteve per nje jetese sa me komode.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertimi te ri me ashensor. Ka siperfaqe Bruto 112.33 siperfaqe neto 101.02 m2. Organizohet ne Sallon + Ambient gatimi me dalje ne ballkon, 3 Dhoma Gjumi, Tualet, Ballkon.

Apartamenti ka drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Shitet i mobiluar.

Per me shume informacione me kontaktoni!