House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Emty, Payment 70,000 Euro. Tirana

House for Sale 21/11/2023 11:27 Post ID: 197259


Payment

70,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Emty   
Square Feet 65.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 7 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 261 Euro
Distances 3.59 km from city center
City - Zone Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Address Rruga Tre Deshmoret Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 104

📣LLANAJ NDERTIM‼️

🔱APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE YZBERISHT

📍 Prane Fabrikes se Birres
📐 Sip. 65 m2
🧭 Orientim me drite natyrale
💶 70.000 euro

👉1+1 me sip 65 m2, kati 7

🧱Ne faze Suvatimi

✅Ndertimi ka cilesi te larte dhe standarte bashkekohore te banimit, me hapesira clodhese dhe e pozicionuar prane rrugeve kryesore.

⚜MUNDESI IDEALE PER BANIM !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

📲

in House Real Estate