House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Emty, Payment 67,000 Euro. Tirana

House for Sale 21/11/2023 15:03 Post ID: 197248


Payment

67,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Emty   
Square Feet 83.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 1 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 250 Euro
Distances 3.94 km from city center
City - Zone Tirana - Fresku/Linze
Address Rruga Ramazan Gaxherri Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 242

🏙APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE FRESKU

📍Te ish Restorant Qesaraka
📐 Sip. 83 m2
🧭 Orientim me drite natyrale
💶 67.000 Euro

🧱 Gati per Banim ne Dhjetor.

✅ Me sip 83 m2, organizohet korridor, ne sallon + ambjent gatimi, 2 dhome gjumi, 1 tualet,1 ballkon.

Ne katin e 1 banim te nje pallati thuajse te perfunduar.

✅Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

⚜MUNDESI IDEALE PER BANIM !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

📲

inHouse Real Estate