House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Emty, Payment 133,000 Euro. Tirana

House for Sale 05/12/2023 12:23 Post ID: 196948


Payment

133,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Emty   
Square Feet 74.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 5 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 562 Euro
Distances 1.72 km from city center
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 18

id 4111672
Ne Don Bosko, prane Fiori Di Boskos, shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 74,6 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 5 me ashensor (jo i fundit), koridor qe lidhe gjithe dhomat, tualet, ballkon, orientimi Jug-Perendim.
Apartamenti shitet i mobiluar(i gjithi eshte i shtruar me parket, kondicioner, kundrabufe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket, soxhorno dhe wc totalisht te kompletuara)

Shitet 133000 euro