House for Sale Apartment in Tirana, 1+1, Furniture Furnished, Payment 140,000 Euro. Tirana

House for Sale 19/11/2023 09:52 Post ID: 195442


Payment

140,000 Euro

Room | Kitchen 1+1, Furnished   
Square Feet 65.00 m2 with 1 Toilete
Floor Apartment Floor 4 with 1 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 639 Euro
Distances 2.42 km from city center
City - Zone Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Address Rruga e Kroit Farke,Shqiperia - Maps
Reads 48

🏠Jepet 1+1+1 ballk me pamje nga k zologjik
📌sip bruto 75 m2,sip neto 65 m2
🆙kat 4 ashensore
📍rr e kroit,mbrapa kopshti zologjik,kompleksi mateo
✅me dokumentacion te rregullt dhe i investuar
💶shitje 140 mije euro i diskutueshem
💶qera 450 mije leke
🚗mundesi parkimi free ne zone
🟰1 qera 2 garanci