House for Sale Apartment in Tirana, 2+1, Furniture Furnished, Payment 170,000 Euro. Tirana

House for Sale 23/11/2023 09:40 Post ID: 194737


Payment

170,000 Euro

Room | Kitchen 2+1, Furnished   
Square Feet 100.00 m2 with 3 Toilete
Floor Apartment Floor 4 with 2 Elevator
Property Invest Can be rented monthly approx: 878 Euro
Distances 0.76 km from city center
City - Zone Tirana - Lumi Lana/ Bulevard
Address Bulevardi Zogu I ,Shqiperia - Maps
Reads 64

Shitet apartament 2 +1 afer ministrise se drejtësisë. Apartamenti eshte pothuajse I ri, shume pak I perdorur.
Shitet I mobiluar.Apartamenti eshte i organizuar me nje sallon ndenjeje se bashku me guzhinen , 2 dhoma gjumi dhe 3 tualete.Eshte me hipoteke.Per nje vizite ne prone kontakto!!